Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski La Thuile / La Rosiere


La Rosiere je především rodinné lyžařské středisko a to se odráží i v jeho nabídce après-ski. Proto zde budou nadšeni zejména děti. Zdejší velmi dobře známou událostí je lyžařská ESF přehlídka, která se koná každý týden v pondělí večer. Po celodenním lyžování se můžete zahřát horkou čokoládou (zdarma) a pak vás taxi zaveze zpět do místa vašeho ubytování. Větší děti budou chtít jít na husky-sáňkování, ostatní se zde mohou těšit na jízdu na sněžných skůtrech nebo paragliding. Sportovně založení návštěvníci zamíří do Espace Form centrum, kde je k dispozici sauna, vířivka a nebo i posilovna. Nechybí ani kino a bowling, k mání je i zimní stadion, umělá lezecká stěna nebo lázně pro rodiče. Pro rodiče jsou připraveny různé jesle a školka. Relaxační centrum se také nachází v rezidenci Les Cimes Blanches, kde budete mít k dispozici menší bazén, saunu, výřivku a masáže.

 

Zájezdy do La Thuile / La Rosiere

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski La Thuile / La Rosiere


Noční život v lyžařském středisku La Rosiere je omezený, nicméně i zde najdete různé hospůdky a bary. Většina z nich se nachází v centru La Rosiere, ale některé najdete i Eucherts Les. Ten, kdo má rád karaoke bude spokojený v Arpin, Piano Bar, Bar Fusion La Rosiere centra nebo La Grange a Kitzbühel Eucherts Les je také velmi zábavný. Zatancovat si také můžete v baru Cage Aux Folles, noční zábavný program nabízí Videodiscopub La Bricole v Entrèves a discoteca Fantasia v Planibel komplexu. Přímo u vleků se nachází oblíbený bar Roxy. Nutno ještě připomenout, že průsmyk Malého Svatého Bernarda je po silnici průjezdný pouze v létě - v zimě z něj pak startují helikoptéry místní heliski agentury, které zde "rozváží" lyžaře na vybrané okolní vrcholky. Ve Francii je heliskiing zakázán, proto La Rosiere těží i z přítomnosti hranice.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje