Brandnertal - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Moderní zařízení, perfektně připravené sjezdovky a nedotčené svahy hlubokého sněhu, tak to je ryzí zábava na lyžích ve sportovní areálu Brandnertal v Rakousku. Středně velký lyžařský areál s 9 vleky nabízí lyžařům neuvěřitelných 883 metrů vertikálního klesání. Brandnertal se nejlépe hodí pro středně pokročilé lyžaře. Aktivní vyznavači zimních sportů, milovníci přírody a hlavně rodiny zde budou velmi šťastni z romantických horských vesnic. Pro sportovně založené rodiny lyžařské středisko Brandnertal zaujme kvalitou, namísto kvantity. Okolním zasněženým vrcholům dominuje Scesaplana (2 965 m) na západě a Zimba (2 634 m) na východě. I přes relativně nízkou nadmořskou výšku zde lyžařská sezóna trvá zpravidla od prosinece do dubna.
Lyžařské středisko Brandnertal (oblast Vorarlberg) se nachází ve vzdálenosti 618 km od Prahy a 823 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Brandnertal

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Brandnertal

Až 53 km skvěle upravovaných sjezdovek nabízí lyžařské středisko Brandnertal, které se ve skutečnosti skládá ze dvou částí - Brand a Bürserberg. Lyžařská oblast Brandnertal, která vás přesvědčí spíše svou kvalitou, než-li kvantitou, se rozprostírá na rakousko-švýcarsko-lichtenštejnském trojmezí, pod vrcholem Schesaplana (2 965 m). Samostatná střediska Brand a Bürserberg nejsou přímo propojena, ale jezdí mezi nimi kyvadlová autobusová doprava, která je zahrnuta v ceně skipasu. Ale k dispozici je i "vesnický vláček", který vás do lyžařských středisek zaveze, čímž je vstup na sjezdovky hračkou. Aby toho nebylo málo, obě jmenovaná lyžařská střediska jsou také propojena panoramatickou lanovkou. Zdejší sjezdy jsou převážně jednoduché (místy až středně náročné), takže se i začátečníci mohou bez obav vydat skoro do každého kouta obou lyžařských středisek. Tou nejdelší je sjezdovka do údolí známá pod jménem "Palüd", o celkové délce 5,5 km. S ní překonáte výškový rozdíl o 900 m, což vlastně představuje i menší výzvu. Pro příznivce snowboardingu je zde k mání U-rampa a na Plattjochu snowpark Backyards s tably, raily a skokánky. Zaručena je zde i vysoká jistota sněhu. Atmosféra v Brandnertalu je mnohem klidnější, než v ostatních prestižních lyžařských střediscích a sjezdovky jsou určeny převážně pro začátečníky a jsou vhodné i pro zimní lyžování rodin s dětmi. Pro ně je zde navíc k dispozici i sáňkařská dráha a dětské vleky s velmi jednoduchými sjezdovkami. Najdete zde samozřejmě i lyžařskou školu.

 

Atrakce střediska

Lyžařská oblast Brandnertal, která se prezentuje jako středisko typu rodinného lyžování s působivým zařízením pro děti (i mimo hory), bude spíše vyhovovat lyžařům, kteří se více zaměřují na letovisko kvalitních horských zkušeností, než spíše na živou noční scénu. Lyžařské sportovní a rodinné středisko Brandnertal však poskytuje veškerý komfort. Oba areály střediska Brandnertal propojuje kyvadlová dráha a to v nadmořské výšce 1 700 m. Také sjezdy z vrcholku Brand vedou přímo do centra městečka. Pro příznivce snowboardingu je ve středisku Brandnertal přichystaný nový funpark, s mnoha překážkami a skoky. Nutno připomenout, že i okolí oblasti Brandnertal je ideální pro milovníky běžeckého lyžování. Velkou zábavu si mohou rodiny s dětmi užít při sáňkování na 6 km dlouhé, přírodní sáňkařské dráze. Středisko nezapomíná i na nezkušené a méně zdatné lyžaře, využít zde mohou služeb lyžařských a snowboardových škol. Lyžařské středisko Brandnertal je ideálním místem pro klidnou zimní dovolenou, nabízející ubytování v příjemných rodinných pensionech, jejichž atmosféra je velmi vzdálena shonu velkých prestižních středisek.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Brandnertal nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 53 km sjezdovek, na které přepraví až 20 200 osob/hod 3 kabinkové lanovky, 1 gondola, 7 sedačkových lanovek a 5 pom. Brandnertal nabízí 27 km lehkých sjezdovek, 23 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje