Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Portes du Soleil


Skutečný požitek bez hranic na vás čeká v lyžařské oblasti Portes du Soleil. K dispozici vám jsou dokonce dva spojené lyžařské areály - ve francouzském departmentu Hochsavoyen a švýcarském kantonu Wallis, tvořící největší mezinárodně spojenou lyžařskou oblast na světě. Celkem 14 středisek na obou stranách hranice nabízí nejen početné možnosti k využití volného času, široké nabídky apres ski, ale i ubytování pro káždého návštěvníka. Paletu možností, která se v Portes du Soleil nabízí, doplňují pěší tůry na sněžnicích, jízdy na koních v zasněžené krajině, bruslení, sáňkování, snowkiten, lezení po ledu nebo výlety vrtulníky. Ne nadarmo byl této oblasti propůjčen titul "Nejmnohostrannější lyžařská oblast Evropy". Dokonce je zde myšleno i na lyžaře, kteří zde ještě ani po západu slunce nemají dost zážitků. Na početných sjezdovkách tak mohou lyžovat i v noci při umělém osvětlení a o víkendu dokonce až do jedné hodiny v noci. Také početné tradiční, horské chaty vás zvou na všech sjezdovkách k ochutnání svých Walliserských a Savojských specialit v působivém vysokohorském prostředí. A ten, kdo chce udělat dobrý skutek, může se nechat na některých chatách jmenovat "kozím kmotrem" a pak při další zimní dovolené znovu navštívit svého čtyřnohého kmotřence. Stejně jako jsou v této oblasti různorodé nabídky na sjezdovkách, jsou i možnosti apres ski a využití volného času v lyžařské oblasti Portes du Soleil velmi pestré. Rozmanitá a zábavná je nabídka také v barech a diskotékách ve všech místech v Portes du Soleil. Sem patří jak francouzská lyžařská střediska v Morzine (s Avoriaz), Châtel, Montriond, La Chapelle-d’Abondance, Saint-Jean-d’Aulps, Les Gets a Abondance, tak i ta na švýcarské straně, jako Champéry, Val-d’Illiez (s Champoussin a Les Crosets), Morgins a Torgon.

 

Zájezdy do Portes du Soleil

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Portes du Soleil


Za návštěvu stojí především Champéry, které je nejstarší a nejzachovanější zimní středisko v regionu. Tradiční domy s dřevěnou konstrukcí, malé obchody a obchůdky se suvenýry charakterizují střed obce a tvoří typickou atmosféru alpské vesnice. Po sportovním vyžití mohou lyžaři relaxovat v Centre Sportif s krytým koupalištěm, zimním stadiónem a při curlingu. Podobnou atmosféru se starodávnými uličkami, útulnými dřevěnými staveními a hospůdkami nabízí i obec Morgins. Zde také najdete kryté tenisové kurty a dokonce i termální lázně. V Champoussin na vás čeká sáňkařská dráha. V celé oblasti je také nespočet možností pro pěší turistiku či výlety na sněžnicích. V každém středisku opravdu najdete spoustu možností. Dvě události by jste si však neměli nechat ujít - mezinárodní závod psích spřežení "La Grande Odyssée" (koná se každý rok v lednu) a "Chavanette Session", což je obzvlášť působivá a spektakulární lyžařská soutěž, při které se její účastníci (každoročně v únoru) odvažují měřit své síly na strmém svahu Portes du Soleil, na "švýcarské stěně".

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti

Aktualizováno °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje