Turracher Höhe - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Turracher Höhe (Turracherhöhe) odkazuje na vesnici, která umožňuje průchod přes krajinu v gurktalských Alpách v Rakousku. Obec i průsmyk Turracher, oba sdílejí stejný název, jsou od sebe odděleny hranicí dvou spolkových zemí - Štýrska a Korutan. Pestrý zimní požitek z lyžování vám však nabízí i lyžařský areál Turracher Höhe. Ten se nachází vysoko v pohoří Nockberge. Lyžařská sezóna zde obvykle běží od listopadu do začátku května. Turracher Höhe lyžařský areál (1 763 m) nabízí také originální zimní sportovní zábavau. Své hosty lákavý na široký výběr z rozmanitých sjezdovek, idylické běžecké tratě a zimní turistické stezky. Bohaté jsou také aktivivity mimo sjezdovky, zahrnují bruslení, curling, sáňkování nebo skialpinismus. Velmi populární je zde nejnovější atrakce resortu: Nocky Flitzer, což je alpská horská dráha. Ta nabízí vzrušující projížďky, které poskytují jedinečný zážitek. Výhodou střediska jsou nadmořská výška, široký výběh a jistota sněhu.
Lyžařské středisko Turracher Höhe (oblast Korutany ) se nachází ve vzdálenosti 487 km od Prahy a 421 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Turracher Höhe

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Turracher Höhe

Na hranici provincií Korutan a Štýrska se nachází obec Turracher Höhe, která zaujme především svou nádhernou přírodní krásou. Proto nikoho nemůže překvapit, že i lyžařský areál stejného jména je tu k dispozici pro nekonečnou radost z jízdy na lyžích a pro všechny možné s ní spojené příjemné zážitky. Pocit zimního prožitku štěstí je důsledkem komplexní pohody, která dalece přesahuje jen čistý požitek z lyžování a jízdy samotné. Na tom se velkou mírou podílí i stoprocentní záruka sněhu. Velmi vhodné je i umístění samotného lyžařského střediska Turracher Höhe, které se nachází v blízkosti jezera, na náhorní plošině ve středu Nockbergen. Několik zdejších hotelů je právě také vhodně rozmístěno kolem tohoto krásného horského jezerá. V Turracher Höhe se tak člověk cítí v souladu s přírodou a nutno říci, že to je velmi působivé prostředí. Lyžařský areál se otevírá na okolní kopce a disponuje převážně jednoduchými sjezdovkami, které jsou vhodné zejména pro začínající a nezkušené lyžaře a pro všechny milovníky pohodového lyžování. Proto se v této malé, ale speciální lyžařské oblasti mezi Korutany a Štýrskem, vysoko v horách Nockberge, sen stává skutečností.

 

Atrakce střediska

V menší lyžařské oblasti Turrarcher Höhe panuje poklidná a pohodová atmosféra a svahy zde nebývají přeplněny lyžaři. Středisko se tak stává ideálním místem pro trávení rodinné dovolené. Lyžařská sezóna zde panuje od prosince až do konce dubna a to jen díky poměrně vysoké nadmořské výšce, ve které se středisko nachází. Velmi vyhledávané je tak mezi lyžaři i tolik oblíbené jarní lyžování. Pro tuto oblast jsou typické mírné, nepříliš vysoké kopce a zdejší svahy poskytují překrásné výhledy, především na jezero, vklíněné mezi vysoké horské štíty. Lyžařské středisko tak nabízí zaručené sněhové podmínky, moderní vleky, krásné a dobře upravené sjezdovky, moderní komfort a maximální lyžařské zážitky. A díky širokým svahům a celé řadě příležitostí pro lyžování, ve vás zůstane dobrý pocit z velmi pěkného lyžování. Středisko Turracher Höhe můžeme klidně nazvat pěkným a romantickým zimním rájem, který nabízí svým návštěvníkům výbornou sněhovou pokrývku a sjezdovky sahající až do nadmořské výšky 2 205 metrů nad mořem. Celá oblast Turracher Höhe je neobvyklá svými mírně klenoucími se kopci a venkovským rázem s jezery.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Turracher Höhe nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 38 km sjezdovek, na které přepraví až 12 000 osob/hod 5 sedačkových lanovek a 9 pom. Turracher Höhe nabízí 13 km lehkých sjezdovek, 22 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Tamsweg

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje