Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Canazei


V celé této oblasti naleznete spoustu restaurací, kaváren a barů, které lákají na místní speciality. Relaxaci vám pak nabízí spa centrum v Pozza di Fassa a také welness při plaveckém bazénu v Canazei. V rámci aktivního odpočinku se zde nabízí bowling, fitness, kino s divadelním centrem v Marmoladě nebo Ladinské muzeum. Na milovníky zimních sportů však ještě čeká i snowtubing, hang-gliding (závěsné létání) a nebo i paragliding. V oblasti Val di Fassa je však Canazei jednoznačně centrem zábavy. Po celodenním lyžování začíná večer u skleničky, zajít si můžete třeba do "Lieber Augustin" a hned nato pak do "Bar Oma" nebo do "Enoteca Valentini". Skvělé koktejly a především živou hudbu od blues až po rock vám pak nabízí "Husky Pub". Velmi oblíbené jsou však i Après Ski Paradis a Apres Ski Cliff.

 

Zájezdy do Canazei

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Canazei


Kdo však hledá po mnoha kilometrech na sjezdovkách odpočinek, tomu doporučujeme zajít si do wellness centra Eghes. Najdete tu mnoho různých koupelí ve stylu římských lázní, které vám pomohou nabít se po náročném dni na lyžích a opět načerpat nové síly do dalšího dne. O zábavu nebudete mít nouzi, když se také vydáte na výlet na sněžnicích nebo na procházku zimní krajinou. K dispozici je i velmi vzrušující horolezectví. Canazei je velmi živé lyžařské středisko, s množstvím barů, které nabízí velmi přijatelné ceny za jídlo a pití. A i když to není tak velké město, jako je například Val Thorens, Ischgl nebo Meribel, přesto dokáže přilákat velký dav nadšených místních, ale i mezinárodních hostů.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje