Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kvilda


V dnešní hektické době se stále větším luxusem stáví klid. Přijeďte si proto vychutnat kouzlo klidného koutu Kvilda, ležící v srdci šumavských lesů. Kvilda je současně i nejvýše položenou obcí v naší republice (1 065 m n.m.). Stále více se stává oblíbeným místem návštěvníků, hledajících odpočinek k načerpání fyzických i duševních sil. Kvilda je také centrem běžeckých sportů, se širokým výběrem mnoha strojově upravovaných běžeckých tras. Menší délku sjezdových tratí zde pak vynahradí krásné prostředí. Nejvíce možností apres ski aktivit však nabízí 11 km vzdálený areál Zadov - Churáňov. Zde se přímo u vleků nachází jen menší občerstvení, které je však otevřené pouze po dobu provozu vleků. V obci samotné je pak v sezóně otevřeno jen několik restaurací. Nabízí se zde však široký výběr ubytování, velmi oblíbený je např. hotel "Chata U Krále Šumavy". V bezprostřední blízkosti hotelu se pak nachází i půjčovna sportovních potřeb pro zimní, ale i letní sporty.

 

Zájezdy do Kvilda

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kvilda


Příjemnou kombinaci dobrého jídla a především přátelské atmosféry nabízí i restaurace "Chata U Krále Šumavy". V obnoveném interiéru restaurace je pro hosty připraveno až 60 míst k sezení. Snahou zdejší kuchyně je proměnit prastaré hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění, které se snoubí s přírodními surovinami. Nabídka restaurace tak zcela jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně. V rámci zimní procházky se pak můžete vydat i k prameni Vltavy, který můžete vidět po překonání trasy asi jen 6 kilometrů. Na hraniční přechod Bučina je to 7 km - směrem na sever.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Strakonice

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje