Flachau - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Oblast Ski Amadé v Rakousku je síť 28 lyžařských oblastí a měst, které spolu v kombinaci tvoří druhý největší lyžařský areál v Evropě. Jedno z největších lyžařských středisek nejen Ski Amadé, ale i celého Rakouska se nachází ve spolkové zemi Salcbursko, v okrese St. Johann im Pongau, na území obce Flachau. Obec leží v Radstadtských Taurách v nadmořské výšce 927 m n. Středisko je moderní, komfortní, velmi pohostinné a plné života.
Lyžařské středisko Flachau (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 585 km od Prahy a 447 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Flachau

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Flachau

Alpská vesnice Flachau je jedním z největších rakouských zimních středisek a centrem stejnojmenného lyžařského resortu, jehož střediska se shlukují pod hlavičkou rozlehlého areálu Salzburger Sportwelt (disponuje celkem 210 kilometry sjezdovek). Flachau, jehož vleky zde spojují několik oblastí: Wagrain, Kleinarl, Flachauwinkl, Zauchensee a Alpendorf, proslavil zejména její asi nejslavnější rodák, několikanásobný olympijský vítěz a mistr světa - Hermann Maier. Nachází se v nadmořské výšce od 927 m do 2 014 m. Lyžařské středisko Flachau je také centrem proslulého lyžařského regionu "Ski amadé".

 

Atrakce střediska

Všechna střediska ve Flachau jsou propojena bezplatným skibusem. Ať velcí či malí, mladí či starší - na každého zde čekají nezapomenutelné zimní zážitky. Navíc sloučením pěti středisek zde vznikl nový a téměř bezkonkurenční ráj pro milovníky zimních sportů. Což však platí i nadále je to, že Flachau není plné extrémně náročných tratí a profilem svých tratí je i nadále přívětivě nakloněno zejména méně zkušeným lyžařům. V Salcbursku, kde se Flachau skrývá a kde vás již od samého rána bude na sjezdovkách rozmazlovat sluníčko, je nejen dějištěm závodů světového poháru v alpském lyžování, ale hlavně ideální cíl pro vaši zimní dovolenou. I přesto, že tato alpská víska nabízí perfektní turistickou infrastrukturu, přesto si zachovala svou typickou idylu a atmosféru venkova. Dokonce "Snow Space Flachau" byl vyznamenán jako jeden z nejmodernějších konceptů zimní turistiky!

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Flachau nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celkem 111 km sjezdovek, na které přepraví až 43 000 osob/hod 6 gondol, 16 sedačkových lanovek a 19 pom. Flachau samotné tak nabízí 11 km lehkých sjezdovek, 74 km středních sjezdovek a 26 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje