Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Matterhorn - Zermatt


Existuje staré rčení, že: "V Zermattu après ski začíná v poledne". I když to nemusí být pravda pro každého a lze pochopit i ty, kteří tvrdí, že après ski by zde nemělo mít zvláštní přitažlivost. Ale ... několik desítek restaurací, horských restaurací, barů a nočních klubů, vznešený výhled na Matterhorn a autentické, švýcarské "chaty", které okouzlující návštěvníky s fantastickým jídlem a jedinečnou atmosférou. Navíc je všeobecně známé, že Zermatt má jedny z nejlepších horských restaurací v Alpách. Také mimo sjezdovky vám má Zermatt mnoho co nabízet. Po náročném dni na sjezdovkách se můžete oddat zábavě après ski a nočnímu životu. Na sjezdu Rothorn do údolí vás očekává tradiční lokál "Olympia Stüble", ulice Bahnhofstraße je hlavním místem pro veselé après ski a zároveň i naprosto nejdůležitější nákupní trasou a také i spousta obchůdků, barů s živou hudbou a kasino láká své návštěvníky. Kdo to má raději trochu poklidnější, může navštívit některou z 90-ti různých restaurací. Ať už zavítáte ochutnat místní kuchyni do "Schwyzer Stübli" nebo mezinárodní kuchyni v "The Pipe Surfers Cantina", kde najdete směs z afrických, indických, mexických a thajských pokrmů, rozhodně si všude pochutnáte. Zahrát si můžete také tenis, jít si zabruslit, vyzkoušet si horolezectví nebo paragliding. 

 

Zájezdy do Matterhorn - Zermatt

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Matterhorn - Zermatt


Okolí nabízí mimoto i spoustu kulturních památek, návštěvu muzea Matterhorn byste si rozhodně neměli nechat ujít. Při úplňku jsou navíc organizovány noční výlety na Matterhorn, kde si můžete dopřát místní speciality v restauraci na vrcholku. Mezi Riffelbergem a Gornergratem se nachází "Iglú vesnička", která nabízí nejen postavení vlastního iglú, ale i přenocování, wellness nebo i iglú bar. Ti, kteří rádi provozují zimní turistiku, jistě budou potěšeni 70 km značených tratí. Z dalších sportů zde můžete provozovat lezení po ledové stěně na ledovci, horolezecké výpravy na lyžích (včetně slavné Haute - Route), heli-skiing (od 4 200 m), scénický let vrtulníkem, ale i sáňkování, hokej a curling. Nechybí zde ani potápění pod zamrzlým jezerem či jízda se psím spřežením. A i když je oproti jiným top class střediskům (jako Davos nebo Sv. Mořic) nabídka v Zermattu poněkud chudší, i tak zde naleznete většinu toho, co lze očekávat.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zermatt

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje