Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Plose


Co by to byl za den na svahu plného lyžování bez řádného závěru. Například v Plose to znamená, že se zastavíte v jedné z horských chat nebo barů, kde se můžete zahřát, objednat si teplé cappuccino nebo si vychutnat vydatný oběd. V každém případě je tu z každé nabídky něco, co potěší vaše chuťové buňky. Ať už po několika sjezdech, zimní túře, výpravě na sněžnicích či jízdě tobogánem. Vždy tu pro vás budou nádherné pochoutky z italské kuchyně a jižního Tyrolska, které vám pomohou načerpat novou sílu. Samozřejmě, že i o malé hladové děti je zde dobře postaráno. Na dlouhé páteční noci mají zdejší horské chaty pro své návštěvníky připraveny kulinářské speciality, srdečně jste zváni i na fondue nebo grilování. Tím je velmi dobře známý například hostinec Gasthof Vallazza, Plosestodl a nebo i horská chata Trametschhütte.

 

Zájezdy do Plose

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Plose


Ve vesničkách v bezprostředním okolí Plose si po lyžování můžete zajít většinou jen do baru nebo restaurace, případně zkusit některou ze sáňkařských drah. K dispozici jsou dvě části - RudiRun1 a RudiRun2. Širší možnosti apres-ski nabízí blízký Brixen, zejména doporučujeme návštěvu wellness centra Acquarena Brixen, které je považováno za jedno z nejlepších v celé oblasti Sudtirol. Brixen nabízí více možností, jak si po skvělém dni na lyžích vychutnat i večer. Za návštěvu stojí například chatky a après ski bary, kde si lze společensky připít na uplynulé zážitky ze sjezdovek. Restaurace a hostince nabízejí kromě příjemné atmosféry i pestrý jídelní lístek a o sportovní alternativy se postarají procházky zimní přírodou, doprovázené výlety na sněžnicích a sáňkařské dráhy.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bolzano

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje