Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tále


Lyžařské středisko Tále, které nabízí zimní aktivity nejrůznějších druhů, je dobře známé zejména svými precizními službami. Také občerstvení je zde na vysoké úrovni. Milovníky relaxu uspokojí i služby nedalekých hotelů Stupka a Golf. Areál sousedí se světoznámým golfovým hřištěm Gray Bear, v plné míře tak využívá jeho moderní zázemí, restaurace, aprés-ski bar s dětským koutkem, lyžařskou školu a školku a nebo i animační programy pro děti. Součástí lyžařského resortu Tále je moderní zázemí s restauracemi, apres ski barem, lyžařskou školou, servisem a půjčovnou lyží. Ski centrum Tále také jako jediné v regionu Horehronie poskytuje již zminované večerní lyžování, k dispozici je i možnost sáňkování nebo snowtubing. Poloha střediska a jeho okolí nabízí také rozsáhlé možnosti vysokohorské turistiky a zimní turistiky, např. po Partizánské cestě. Mezi turistické zajímavosti v okolí zcela jistě patří Bystrá dolina - Tále (velice významná dolina v Nízkých Tatrách, kterou protéká potok Bystrianka), Bystrianská jeskyně (která se řadí mezi národní památky), Mýto pod Ďumbierom (nachází se v okrese Brezno, v dolině Štiavničky na jihu Nízkých Tater) a jeho výhodná poloha otevírá návštěvníkům krásné panoroma, jemuž vévodí Veľký a Malý Gápeľ.

 

Zájezdy do Tále

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tále


Skvělým výletním místem je dolina Štiavničky s minerálním pramenem, Dereše (vrchol měřící 2 003 m n.m. najdete na hlavním hřebeni Nízkých Tater, asi 2,5 km západně od Chopku. Derešské svahy jsou považovány za nejkrásnější útvar v okolí Chopku) a nebo i Jeskyně mrtvých netopýrů. Tu můžete nalézt uprostřed Slovenska, v hlavní části hřebenu Nízkých Tater v Dumbierském vysokohorském krase. Poměrně drobný vápencový masív obsahuje veliké množství chodeb, největší podzemní prostor nazývaný Bystrický dóm se nachází v hloubce 180 m. Vulkanická hornina obsahuje překrásné acháty, ale mezi největší zajímavosti patří nálezy netopýřích koster, nacházejících se téměř po celé jeskyni. Jejich věk je znalci odhadován na neskutečných 6 000 let.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje