Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Val d'Isère


Vše, co si milovník après ski a nadšený zastánce zimních sportů jen může v lyžařském středisku Val d'Isère vybavit, tu nalezne. Val d'Isère totiž nabízí opravdu skvělé možnosti, jak trávit čas mimo sjezdovku - neboť‘ se zde nachází velký počet hospůdek, restaurací, barů, kaváren a diskoték. Ve chvíli, kdy se v podvečer rozjedou poslední lanovky, zde začínají první párty, které nezřídka trvají až do té nejčernější noci. Zahájit večer zde tak můžete třeba drinkem v "LA FOLIE DOUCE" nebo v "Boubou-Baru" a své chuťové buňky podráždit v moderní kavárně "Cafe Face". Kdo potom ještě nechce jít spát, ten se může až do brzkého rána vydovádět v nočních klubech "Le Graal" nebo v "Dicks Tea Bar". I o nadšené sportovce, kterým není sjezdovka dost, je zde postaráno na lední dráze nebo ve víceúčelové sportovní hale, kde je jim k dispozici například horolezecká stěna nebo sportovní hřiště pro různé druhy sportu. Zlatým hřebem večera bude v první řadě pro rodiny s dětmi jeden kilometr dlouhá sáňkovací dráha, která se nachází u lanovky Savonnette. V městečku Val d'Isère lze využít i bazén, lázně a bruslařskou plochu a je možné i podniknout lezení po ledovci. Věnovat se můžete i chůzi na sněžnicích nebo se po okolí projet psím spřežením. Za kulturou můžete vyrazit i do místního kina.

 

Zájezdy do Val d'Isère

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Val d'Isère


Val d’Isère však nezapomíná ani na příznivce běžeckého lyžování a snowboardingu, z dalších aktivit lze jmenovat paragliding či let helikoptérou. V Tignes je pak k dispozici nový akvapark, který nabízí celou řadu vodních radovánek. Zimní dovolená ve Val d’Isère se vyplatí nejen z důvodů velmi přesvědčivé nabídky lyžařských terénů a předností vysoce moderního lyžařského střediska - Val d’Isère si zachoval i přes soudobou infrastrukturu zajímavé stopy minulosti a nabízí tím výjimečnou atmosféru. Srdcem mondénního lyžařského střediska je staré jádro obce, sestávající se z několika tradičních Savojských domů, malého kostelíku se hřbitovem a kapličky Saint Roche. Jedná se o styl, architektonicky dominující v celém Val d’Isère, který je rozdělen na části La Daille a Le Fornet. Typické jsou zde tak rustikální, dřevěné a kamenné stavby s břidlicovými střechami.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje