Lermoos - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Lermoos je obec v rakouském okrese Reutte, v Tyrolsku. Skládá se ze dvou míst - Unterdorfu a Oberdorfu, které jsou od sebe navzájem odděleny. Obec se nachází na krásném místě, obzvlášť nádherný je pohled směrem k Zugspitze (nejvyšší hora Německa) a Sonnenspitze. Lermoos je v zimě velmi populární a oblíbené letovisko v oblasti Zugspitz Arena. Svým lyžařům nabízí neuvěřitelných 1 114 m vertikálního klesání. Lermoos je nejvhodnější pro začínající lyžaře a snowboardisty, k dispozici je 30 kilometrů běžeckých tratí. Pro snowboardisty je k dispozici terénní park.
Lyžařské středisko Lermoos (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 494 km od Prahy a 698 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Lermoos

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Lermoos

Ti z vás, kteří chtějí získat nějaké zkušenosti v Alpách nemohou udělat lépe, než si vybrat alpské lyžařské středisko Lermoos, které je mimochodem tolik oblíbené u turistů z Irska a Spojeného království. Lermoos je typický resort v regionu Tirol - s bohatou tradicí a s lyžařskou infrastrukturu na špičkové úrovni. Lermoos je součástí řetězce měst, včetně Berwang, Bichelbach, Biberwieru a Ehrwald, které jsou zahrnuty ve stejném skipasu a které jsou navíc snadno dosažitelné pravidelným skibusem nebo vlakem. Všechna města v tomto řetězci nabízejí nejen perfektní lyžování, ale i fantastické tyrolské lyžařské zážitky.

 

Atrakce střediska

Malebná vesnička Lermoos - exkluzivní a prvotřídní destinace na irském trhu, skutečně nabízí nezapomenutelnou tyrolskou atmosféru. Všechny restaurace, bary, kavárny a obchody jsou roztroušeny po celém letovisku a všechny v pěší vzdálenosti. Lyžařský areál Lermoos je součástí slavné Zugspitz Arena, která zahrnuje dalších devět vesnic, včetně Lermoos, Berwang, Bichelbach, Biberwier, Ehrwald nebo i Garmisch. Nekonečné možnosti pro lyžování všech stupňů se lyžařům nabízejí i na ledovci Zugspitze, který je také součástí skipasu. Středisko má k dispozici prodloužený systém se dvěma šestimístnými lanovkami. Lyžařské středisko nabízí pro nováčky na lyžích mírné svahy s výhledem na mateřský Lermoos, zkušenější pak budou mít radost ze širokých a otevřených svahů v Grubigstein, kde středně pokročilé lyžaře potěší modré a červené tratě. Přímo v centru obce se pak nachází lyžařská škola.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Lermoos nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 31 km sjezdovek, na které přepraví až 13 500 osob/hod 1 gondola, 4 sedačkové lanovky a 3 pomy. Lermoos samotný nabízí 15 km lehkých sjezdovek, 13 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast Tiroler Zugspitz pak nabízí celkem 143 km sjezdovek, na které přepraví až 67 300 osob/hod 2 pozemní lanovky, 2 gondoly, 15 sedačkových lanovek a 30 pom. Tiroler Zugspitz nabízí 80 km lehkých sjezdovek, 55 km středních sjezdovek a 8 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Reutte

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje