Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Corvara

 

Městečko Corvara je malebné zimní středisko plné života, luxusních hotelů, obchodů a après-ski barů. Corvarská restaurace La Stüa de Michil, kterou najdete v hotelu La Perla, se dokonce pyšní michelinskou hvězdou. Vedle gurmánských specialit tu můžete ochutnat i tradiční pokrmy ladinských sedláků. V zimním období však najdou zapálení lyžaři také ideální podmínky ke sportovnímu vyžití ve vesničce Colfosco, ležící nad střediskem Corvara. Sjezdovky tu mají doslova přede dveřmi. V létě je pak tato oblast přímo ideálním výchozím bodem pro turistické túry k horskému sedlu Grödner Joch/Passo Gardena, nadosah rovněž leží i přírodní park Puez-Geisler/Puez-Odle. Zapomenout byste neměli ani na vodopády Pisciadù. V těsné blízkosti najdete i řadu známých horolezeckých tras nebo romantické údolí Mittagstal. To je také velmi známé pod ladinským názvem Val Mezdi.

 

Zájezdy do Corvara

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Corvara

 

Středisko Corvara je směs italské kultivovanosti a rakouského horského šarmu a nikde nenamícháte "kulturní koktejl" lépe, než ve zdejším baru Murin. Ten je částí také hotelu La Perla a je to vlastně přestavěná stodola, která je určena zejména pro odpolední párty. Nechybí zde hudba, suchý led, ani laserová show. Alta Badia je navíc rájem pro ty, kteří milují jídlo. V celé oblasti je k dispozici celkem 4 restaurace oceněné hvězdičkou Michelin. Většina jídel je připravena z jihotyrolské a italské kuchyně, s místními specialitami Ladin. Corvara je pravděpodobně nejživější letovisko v oblasti Alta Badia, s dobrým výběrem barů a restaurací. A nejste lyžaři? Nevadí, není se čeho bát! Corvara je také dobře známá exkluzivním nakupováním, které je zejména u Italů velmi populární. Zdejší obchodníci jsou navíc obecně velmi přátelští a ochotní. A díky idylické horské scenérii Alta Badia si můžete vyjít na sněžnicích, zabruslit si nebo si vyzkoušet jízdu na saních taženými koňmi. Pro ty, kteří hledají extra hýčkání na své dovolené zde existuje celá řada lázeňských a wellness center, které nabízejí řadu procedur - od saun až po orientální masáže.

 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje