Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Les Arcs


S bezvadným après ski se setkáte převážně jen v Les Arc 1800, tady se můžete večer opravdu dosyta pobavit. Mnohé bary, kavárny a diskotéky se dokonale postarají o nezbytnou porci zábavy a skvělé atmosféry. Ten, kdo chce protančit celou noc, určitě by měl zavítat do "Apokalypse" nebo do oblíbeného "Le J.O". Také široká škála volnočasových aktivit vás bude lákat po dni stráveném na sjezdovkách - počínaje snowtubingem, heliskiingem, procházkou po zimní krajině, ledním horolezectvím nebo bowlingem, až po paragliding - v Les Arcs si z nabídky vybere úplně každý. Rovněž zde najdete 25 kilometrů kouzelných turistických stezek pro zimní sportovní procházky nebo túry na sněžnicích, které denně organizují místní pořadatelé. Pro ještě větší zpestření mají zdejší hosté možnost poznávat nádhernou vysokohorskou krajinu Les Arcs i na saních tažených psím nebo koňským spřežením, nechat se při skijöringu na lyžích táhnout na sněhu koněm nebo se po sjezdovkách řítit na sněžném skútru, popřípadě yonneru, což je druh lyže se sedátkem. Kdo chce zažít něco obzvláště ojedinělého, neměl by si nechat ujít výlet do ledové jeskyně "Col de la Chal" a to buď po svých nebo i na lyžích. Za kulturou pak můžete vyrazit do Muzea Alpské fauny nebo i do Muzea kostýmů. K dispozici je však i místní kluziště. Další možností je sjet po lyžování zubačkou z Arcs 1600 do Bourg St. Maurice, v ceně skipasu je totiž vstup zdarma do místního bazénu.

 

Zájezdy do Les Arcs

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Les Arcs


Zimním sportovcům, kteří nechtějí jen dobývat sjezdovky Les Arcs, ale hodlají spojit sport s přírodním zážitkem, všem těm nabízí tato lyžařská oblast ve třech výškových úrovních celkem 15 kilometrů dokonale upravených stop různých stupňů obtížnosti - mezi nimi i bruslařské tratě a pětikilometrovou výškovou stopu ve 2 000 metrech nad mořem. Dalších 15 kilometrů stop se nachází v blízkosti údolní stanice Bourg Saint Maurice. Kromě toho je tu severské centrum Peisey - Vallandry, s více než 40 dodatečnými kilometry stop. Dvě mimořádné nabídky pro volný čas mimo sjezdovky jsou také připraveny na vrcholu Col de la Chal, na který se velmi jednoduše dostanete i bez lyží a to gondolovou lanovkou. Příznivci sáňkování se tu mohou těšit na tři kilometrovou jízdu na saních v Rodéo Parku. Dá se říci, že v oblasti volnočasových aktivit a après-ski se v rámci obce prezentuje Les Arcs 1800 jako nejkosmopolitnější a nejvšestrannější ze všech 4 středisek. Přes den vás zve k procházkám několika podloubí a nákupních galerií, zatímco večer nabízí rozmanitý program après-ski. Čistou relaxaci v podobě různých masáží a wellness slibují taktéž místní lázeňská zařízení.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje