Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Vigo di Fassa


Après-ski ve Vigo di Fassa je příjemné, bohužel však velmi omezené. Středisko není známé svým nočním životem, ale můžete si zde zcela jistě zajít na dobrou večeři. V celé oblasti Val di Fassa naleznete spoustu restaurací, které lákají na místní speciality. Ve středisku samotném jsou oblíbené zejména horské restaurace, jako například Negritella, Bellavista nebo i Baita Checco. Relaxaci nabízí spa centrum v Pozza di Fassa a také welness při plaveckém bazénu v Canazei. V rámci aktivního odpočinku se nabízí bowling, fitness, kino s divedelním centrem v Marmoladě, nebo Ladinské muzeum. Na milovníky zimních sportů zde čeká snowtubing, hang-gliding a nebo i paragliding.

 

Zájezdy do Vigo di Fassa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Vigo di Fassa


V oblasti jsou k dispozici jsou také dva zábavné parky, jeden v Ciampac a jeden v Belvedere. Dobře se bavit však můžete i v Canazei, kde je na diskotékách a v místních barech otevřeno až do nejdelší noci. Zde také můžete využít i welness při plaveckém bazénu přímo v Canazei. Vzhledem k tomu, že apres ski ve Vigo di Fassa je omezené, větší možnosti lze najít až v nedalekém Canazei nebo Moena. Jen dvě minuty chůze od centra Vigo di Fassa se nachází Hotel Ai Pini.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje