Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Sölden


Après ski v Sölden patří mezi nejlepší na světě, obzvláště pak v jeho horní části, spolu se středisky St. Anton a Ischgl. Hlavní ulice v Söldenu je doslova zaplavena jak vnitřními, tak i venkovními bary a pro většinu návštěv Söldenu v zimě je zdejší après ski jejich nedílnou součástí dne. Sölden après ski pro mnohé začíná v jedné z mnoha horských chat, které lemují sjezdovky. Chaty jsou vybaveny venkovními terasami a alpský "euro-pop" je zde často slyšet již od poloviny odpoledne. Krásná ledovcová hněď, uvolněná atmosféra a žhavé rytmy - vítejte v centru tradičního après ski Tyrolska. Nejznámějším místem pro perfektní večer je zcela jistě "Philipp" - populární lyžařská chata, která se nachází jen několik metrů nad Söldenem. Od 17.00 hodin totiž i tady v Söldenu začíná rozpustilá zábava. Ten, kdo však nemá chuť na oblíbený "Schirmbar", ten si může zajít například do "Fire & Ice" nebo do vesnického "Kuhstall" nebo do "Bierhimmel" a to třeba až do ranních hodin. Pro klidnější povahy má Sölden k dispozici příjemné kavárny a restaurace, přičemž výběr je tu opravdu veliký.

 

Zájezdy do Sölden

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Sölden


Po namáhavém dni plném lyžování si můžete odpočinout ve wellness centru zábavného centra volného času "Freizeit Arena" nebo také v termálních lázních "Aqua Dome" v Längenfeldu. Nabízí se zde i možnosti (dle zájmu a počasí) zúčastnit se aktivit organizovaných zdejším delegátem, jako například noční lyžování, sáňkování při měsíčku nebo veselý večer v tyrolské chatě. S průvodcem také můžete podniknout i pětidenní túru na vrcholky Similaun (3 606 m), Finailspitze (3 514 m), Weißkugel (3 739 m), Fluchtkogel (3 500 m) nebo Wildspitze (3 774 m). Další sportovní vyžití na vás čeká v městské hale, fitnesscentru, tenisové hale a bowlingu. Oblast Söldenu také nabízí vhodné podmínky i pro zimní turistiku, zejména pro výlety na lyžích a sněžnicích. Přímo u sjezdovek se pak nachází i několik chat, kde si můžete vychutnat dobré jídlo a dopřát si odpočinek na terasách. V samotném Söldenu začíná après-ski zábava již v odpoledních hodinách, kdy se zde otevírají bary a hospůdky, ve kterých zábava končí až v ranních hodinách.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Imst

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje