Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Mühlbach - Hochkönig


Všechny zdejší útulné bary vás lákají k tomu, abyste si v nich na konci dne pěkně odpočinuli. V sousedním Dienten se slaví v duchu après ski zejména v "Bründlstadl" a "Dorfstadl", komu to však ani poté nestačí, může se v přímo v Maria Alm bavit dál - například v "Chili" nebo v "Almer Tenne". Velmi oblíbený je také i cocktail bar "Riverside". Klidnější večer vám nabízí tradiční restaurace, v níž můžete ochutnat vynikající místní speciality, svým chuťovým pohárkům můžete dopřát místními lahodnými specialitami, jak například Vídeňské hovězí, jehněčí pečeni s knedlíky nebo sýrové fondue. Aktivní jedinci si pak mohou na Hochkönigu vychutnat zimní krajinu i mimo sjezdovky, do zasněžené krajiny vás totiž bude lákat velký výběr okružních tras a 85 km turistických stezek. Dalšími sportovními aktivitami je například procházka na sněžnicích, bruslení nebo 3,5 km dlouhý kopec, určený k sáňkování. V Maria Alm jsou vám plně k dispozici dvě osvětlené sjezdovky. A milovníci vodních sportů a plavání pak mohou navštívit místní krytý bazén. Kromě lyžování a snowboardingu můžete v oblasti Hochkonig najít pestrou nabídku apres ski vyžití, k dispozici je osvětlená sáňkařská dráha, curlingové dráhy, jízda na saních s koňským spřežením nebo zimní upravované cesty pro pěší.

 

Zájezdy do Mühlbach - Hochkönig

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Mühlbach - Hochkönig


Sousední městečko Bischofshofen pak začátkem ledna láká i na tradiční skokanské Turné čtyř můstků. Poté, co si však dostatečně užijete skvělých podmínek po celý den na sjezdovkách v okolí Hochkönigu, bude načase si večer dopřát i trochu odpočinku a zejména načerpat nové síly do dalšího dne. K tomu se vám skvěle bude hodit sklenička vína v některém baru nebo třeba romantická projížďka v koňském spřežení po idylické zimní krajině. Skutečné dobrodružství vás však zde určitě čeká při geocaschingu, při kterém se vydáte hledat poklady ukryté ve sněhu. Pomocí návodu "DYNAFIT TOURING BASE" můžete vyrazit po vyznačené trase a naučit se, jak správně reagovat například v případě lavinového nebezpečí.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje