Sjezdovky a skipasy

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sjezdovky Mikulov - Bouřňák

 

Lyžařský areál Mikulov - Bouřňák (Sportovní centrum Bouřňák) je největší lyžařské středisko na Teplicku. Vrchol Bouřňák je ideální lokalitou pro milovníky všech zimních sportů a láká jak sjezdaře, tak i běžkaře. Ve zdejším středisku se lyžuje na jeho severovýchodních svazích, na šesti různých sjezdovkách, které jsou určené pro různě zdatné lyžaře. Začínajícím lyžařům a dětem je určena sjezdovka Údolíčko, mírně pokročilým Hrobská sjezdovka a zkušení lyžaři se mohou předvádět na nejstrmějším slalomovém svahu v České republice. V horní části sjezdovky Hrobská je pak k dispozici snowpark s několika skoky a raily. Výběr sjezdovek je opravdu rozmanitý, všechny také poskytují úžasný výhled na krásnou krajinu Českého středohoří. Z vrcholu Bouřňáku vedou směrem do Mikulova celkem 4 sjezdové tratě, jedna trať vede směrem do osady Hrob. Provoz vleků a sjezdovek je v tomto středisku celotýdenní. Funguje zde také půjčovna, servis a úschovna lyžařského a snowboardového vybavení. Jako turistická ubytovna je zde v provozu chata Karlštějn v Mikulově (22 lůžek) a centrum běžeckého lyžování se nachází na SKI stadionu v Novém Městě v Krušných horách. Zde se pak nacházejí závodní homologované tratě 1, 2, 3, 4, 5 a 7 km dlouhé okruhy a turistické tratě 5, 10 a 15 km, které jsou pravidelně upravovány.

(mapu kliknutím zvětšíte)

▬ Černá 0,7 km ▬ Červená 3,2 km ▬ Modrá 2,9 km ▬ Zelená 0 km
 

Zájezdy Mikulov - Bouřňák

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Ceny skipasů Mikulov - Bouřňák

 

Mikulov - Bouřňák - ceník skipasů    Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
 DospělíMládežDětiDospělíMládežDěti
1 den380,--250,-300,--200,-
3 dny------
4 dny------
6 dnů1 200,--700,----
7 dnů------

Ceny jsou v Kč. Ceny jsou pouze orientační. Pro aktuální ceny skipasů navštivte stránku Mikulov - Bouřňák - ceník skipasů.

 

Mikulov - Bouřňák - informace pro běžkaře


Sport centrum Bouřňák je členem občanského sdružení Krušnohorská bílá stopa, které zajišťuje údržbu běžecké stopy na Krušnohorské magistrále. Společnost Sport Centrum Bouřňák tak zajišťuje úpravu celkem 60 km běžeckých tras a to od Nového Města až po Fojtovice. Zde se nacházejí běžecké stopy: Lyžařský okruh 10 km - zelený, Lyžařský okruh 5 km - modrý, Turistické trasy - žluté a Krušnohorská magistrála - červená. Běžkaři se také mohou napojit na Krušnohorskou magistrálu. V okolí se pak nachází celá řada krásných a málo frekventovaných tratí, mezi ty nejhezčí patří oblast Grünnwaldského rašeliniště u Nového Města a Cínovecké rašeliniště. Právě zde se také pořádá oblíbená Krušnohorská třicítka. Výborným startovním i cílovým bodem pro skoro každé běžecké tratě je i Nové Město.
Také v sousedním Německu je v provozu mnoho běžeckých stop, proto lze využít pěší turistické přechody na Cínovci a Moldavě a vydat se zalyžovat si do Německa.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Usti nad Labem

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje