Canazei - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Canazei ve Val di Fassa (1 460 m n.m.) je turistické letovisko par excellence. Za svůj věhlas vděčí spolu s obcemi Gries, Alba a Penia především svou polohou v blízkosti horských průsmyků Pordoi, Sella a Fedaia. Canazei se řadí mezi nejvýznamnější skupinu v Dolomitech, která nabízí turistům možnost užít si sen v největším a nejpozoruhodnějším lyžařském areálu Dolomiti Superski.
Lyžařské středisko Canazei (Val di Fassa) se nachází ve vzdálenosti 682 km od Prahy a 745 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Canazei

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Canazei

Vesnička Canazei je jedno z hlavních zimních středisek v údolí Val di Fassa (Fassatal pro německy mluvící části Jižního Tyrolska) a zaujímá strategickou polohu v oblíbeném lyžařském okruhu Sella Ronda. Canazei je také velice často zmiňována v souvislosti se sousední vesnicí Campitello, která má své vlastní napojení do rozsáhlé oblasti Sella Ronda, s vlastním lanovkou. Nachází se v údolí Fassa, jehož regiony tvoří Alta Badia a Val Gardena. Canazei je velmi atraktivní a temperamentní vesnice, která leží pod dobře zalesněnými svahy.

 

Atrakce střediska

Canazei je jednou z nejdůležitějších zastávek na okruhu Sella Ronda a má výborné napojení na východě s Arabba Passo Pordoi a na severu s Val Gardena. Stává se tak ideálním výchozím bodem pro lyžaře všech kategorií. Nabízí nejnovější špičkové činnosti a obory související s lyžováním, počínaje lyžařskou školou s více než 100 instruktory a konče například zajišťováním péče a výchovy lyžařů na všech úrovních a všech technik. Velký a velmi oblíbený je tábor v centru města, který je speciálně zaměřený na výuku nejmladších lyžařů a který zajišťuje maximální záruku rodičům při svěření dítěte do péče.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Canazei-Belvedere nabízí 18 jednotlivých sjezdovek (o celkové délce 25 kilometrů), obsluhovaných 13 vleky (8 sedačkových lanovek, 2 lyžařské vleky a 3 lanovky), které dokáží přepravit 19 900 osob/hod. Se skipasem "Fassatal-Karersee" však získáte přístup ke 218 km sjezdovek a 85 lanovkám a vlekům ve výšce od 1 150 do 2 513 m. A to ve střediscích Alba, Canazei, Campitello, Karersee, Pozza a Vigo. Ze střediska Canazei máte přímý přístup do lyžařských středisek Belvedere/Col Rodella se 39 km sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje