Sjezdovky a skipasy

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sjezdovky Jasná

 

36 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížností je dostatečnou zárukou, že si zde každý přijde na své. 24 lanovek a vleků v této oblasti (16 vleků, 7 sedačkových lanovek a 1 kabinková) vyvezou lyžaře z nadmořské výšky 1 050 metrů až do téměř 2 000 metrů nad mořem. Nástupními místy na lanovky a vleky jsou Zahrádky, Biela púť a Otupné. Stále ještě novinkou je i například lanovka Zahrádky - Priehyba, která byla uvedena do provozu v sezóně 2010/2011. Sněhovou garanci zabezpečuje plně automatizovaný vysokotlaký zasněžovací systém York niego, na sjezdovkách je rozmístěno celkem 96 statických děl, pokrývajících téměř 15 km klíčových sjezdovek ve středisku. Možnosti večerního lyžování nabízejí i 2 km osvětlených sjezdovek (sjezdovka Biela Púť). Výrazným posílením přepravní kapacity v lyžařském středisku je moderní šestisedačková lanovka s "bublinou" značky Doppelmayer, která navýšila přepravní kapacity severní a jižní strany. Všichni, kteří milují divokou jízdu a extrémní sporty si určitě přijdou na své ve třech freeridových zónách, tradičně již s výbornými sněhovými podmínkami. Pro nadšence vytříbené techniky a adrenalinu je během celé zimní sezóny volně přístupný i snowboard park, který je otevřen jak pro snowboardisty, tak i pro freestyle lyžaře (U-rampa se nachází u spodní stanice lanové dráhy Jasná - Luková). Na své si zde přijdou i skialpinisti, vyzkoušet si můžete kitewing, snowrafting či paragliding. Kromě zmíněných atrakcí byly upraveny a přizpůsobeny 2 tratě pro běžecké lyžování tak, aby je bylo možné mechanicky upravovat. Všem příznivcům lyžování vychází vstříc také středisková lyžařská škola SNOW SPORTS JASNA SCHOOL , která nabízí i půjčovnu lyžařské a běžecké výstroje. K dispozici je i lyžařská školka. Průměrná délka lyžařské sezóny v Jasné trvá asi 120 dní.

(mapu kliknutím zvětšíte)

▬ Černá 9 km ▬ Červená 17 km ▬ Modrá 10 km ▬ Zelená 0 km
 

Zájezdy Jasná

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Ceny skipasů Jasná

 

Jasná - ceník skipasů    Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
 DospělíMládežDětiDospělíMládežDěti
1 den28,-22,-20,----
3 dny78,-62,-55,----
4 dny100,-80,-70,----
6 dnů138,-110,-97,----
7 dnů147,-118,-103,----

Ceny jsou v EUR. Ceny jsou pouze orientační. Pro aktuální ceny skipasů navštivte stránku Jasná - ceník skipasů.

 

Jasná - informace pro běžkaře


Kdo se chce během své zimní dovolené oddávat v lyžařském středisku Jasná běžeckému lyžování, ten najde v okolí perfektně upravované trasy pro běžkaře. K dispozici jsou celkem dva okruhy, přičemž jeden najdete v Lúčkách a jeden v oblasti Tri vody. Kvalita těchto okruhů vhodných jak pro běžecké lyžování, tak i bruslení však závisí na dostatečném množství přírodního sněhu. Veškeré vybavení na běžky si můžete navíc bez problémů vypůjčit ve středisku.
Běžecké okruhy ve středisku Jasná - Nízké Tatry:
1. okruh - v centru střediska Lúčky, obtížnost turisticko - rekreační (pravidelně upravovaná)
2. okruh - v části Tri Vody, obtížnost závodní (upravená na požádání)

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje