Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Arabba


Arabba sice je malá vesnice, ale to neznamená, že nenabízí žádné zajímavé après ski. Je zde vynikající výběr kaváren a barů přímo v centru obce a to je i to místo, kde se lidé setkávají po celodenním lyžováním. Především však Arabba nabízí vynikající hodnotu za peníze, s dobrým jídlem, pitím a velmi přátelskými italskými službami. Existuje zde také celá řada restaurací, které podávají místní speciality. Všeobecně však obec není známá pro její rušný noční život, Arabba nabízí něco málo přes 20 barů, mnoho z nich jsou součástí zdejších hotelů a restaurací - přesto je z čeho vybírat. Například Bar Peter, který se nachází ve středu obce, nabízí pěknou sluneční terasu a jeho návštěva je ideální jak pro apres ski v zimě, tak pro motocyklisty a milovníky horských kol v létě. Již od 8.00 hodin ráno se zde podávají čerstvé briošky, koláče, teplý jablečný závin a jemně aromatické cappuccino nebo latte macchiato.

 

Zájezdy do Arabba

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Arabba


Dalším oblíbeným místem je Pub La Stube, nacházející se v blízkosti hotelu Portevescovo. Ačkoli se ve středisku nenachází žádný noční klub, Sporthotel Arabba nabízí bar, který se otevírá ve 21.00 hodin a otevřený zůstává až do pozdních hodin. K dispozici je zde i živá hudba. Nejbližší noční diskotéku najdete až ve městě Corvara. V okolí Arabby je možné podnikat procházky na lyžích nebo sněžnicích, při kterých si můžete vychutnat okolní přirodu a křišťálově čistý sníh. Milovníci adrenalinu si mouhou vypůjčit sněžné skútry a vydat se na projížďku okolím. Spostu zábavy nejen pro děti nabízí místní ozvučené kluziště a kdo hledá skutečný relax, může se slunit na jedné z mnoha hotelových a barových teras nebo si vychutnat odpočinek ve Welness centrech, kterých tu v hotelu najdete opravdu mnoho. Arabba se také může pochlubit malým válečným muzeem, které připomíná smutnou roli Dolomit v první světové válce. Tehdy bylo v ledovci ukryto celé vojenské "město" a dodnes vydají čas od času masy ledu svědectví minulosti.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje