Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Zadov


Sportovní centrum jihočeské části Šumavy, lyžařské středisko Zadov - Churáňov, je jedno z nejznámějších center lyžování v České republice. V rámci apres ski najdeme přímo v areálu tři bary nacházející se v hotelích, bar "Černá díra", čtyři hospody a tři bufety. Ale nebojte se, žádný návštěvník zde nebude mít hlad nebo žízeň. O to se postará i snack bar a malý pivní stan, který je oblíbený zejména o víkendech. Ve večerních hodinách se můžete setkat s lidmi v restauracích a hotelech. A vzhledem k tomu, že sjezdovky jsou osvětleny, může se zde dále lyžovat i ve večerních hodinách. Zatancovat si můžete v Sporthotelu Olympia, který nabízí i saunu. Hotel je položen 1 100 m n.m. v chráněné krajinné oblasti Šumavy a okolí hotelu je příznivé zejména pro zimní turistiku. Zajistit je zde možné i projížďku na koních. V blízkosti hotelu se pak nachází sportovní areál a pro zimní období je připraven s trvale upravenými sjezdovkami a běžeckými trasami.

 

Zájezdy do Zadov

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Zadov


Lépe je na tom blízký Vimperk (13 km), který nabízí několik diskoték a "větší" množství night clubů. Širší nabídku apres ski však najdete i v Srní (30 km), Strakonicích (37 km) a Prachaticích (35 km). V okolí lyžařského areálu je několik hotelů a penziónů s restauracemi, např. CHATA CHURÁŇOV (Churáňov), HORSKÝ HOTEL DOBRÁ CHATA (Zadov), HOTEL CHURÁŇOV (Zadov), PENZION ANNA (Zadov), PENZION POD CHURÁŇOVSKÝM VRCHEM (Churáňov), PENZION U ANDRESŮ (Kůsov), PENZION U ČERNÉHO KOHOUTKA (Nový Dvůr) nebo i ŠUMAVSKÉ APARTMÁNY (Zdíkov). Pěkný výlet si pak lze udělat na hrad Kašperk a hrad Rabí. Doporučujeme také navštívit Boubínský prales, Stožecký prales a nebo i Schwarzenberský plavební kanál. Za zmínku stojí jezero Laka, Čertovo a Prášilské jezero.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Strakonice

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje