Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Borovets


Lyžařské středisko Borovets přináší potěšení všem příznivcům zimních sportů. O příjemné uvolnění po radovánkách na sněhu se také postará i čajovna, kde se můžete zahřát a posilnit teplým nápojem. Na stáncích s občerstvením v horských chatách (mezi hotely) lze také zakoupit velmi dobré bulharské jídlo, které se těší jak u místních, tak i u turistů velké oblibě. Restuarce "Blue" (která je vymalovaná celá na modro) a moderní "Lawina" (která má pec na dřevěné uhlí, určenou pro pečení pizzy), jsou zřejmě nejoblíbenějšími restauracemi na večeři. Pro milovníky party a bujarého veselí jsou zde připraveny diskotéky s mezinárodní hudbou a "Happy Hour" bary. Ten, kdo si přeje apres ski spíše v tradičním stylu, může zavítat do jedné z hospůdek s bulharskou lidovou hudbou a objednat si zde například lahodné červené víno. Pro ty, co touží po něčem akčnějším, se nabízí výlet vrtulníkem. Romantické duše si přijdou na své při noční projížďce v koňském spřežení a kdo chce poznat více okolí, může si udělat i celodenní výlet do Sofie.

 

Zájezdy do Borovets

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Borovets


Kromě jídla a pití si můžete vyzkoušet sáňkování, billiard, bowling (Hotel Samokov) nebo sněžné skútry, na vlastní nebezpečí si dokonce můžete i vyzkoušet skokanský můstek - pokud chcete. Après ski ve městě Borovets je živé, se spoustou tradičních hostinců s krbem, ale i velkých barů s hlasitou hudbou a tancem. Existuje zde však také i několik nočních klubů. Borovets nabízí i širokou škálu restaurací, ve kterých najdete směs bulharské a mezinárodní kuchyně. Doporučujeme vám se však vyhnout barům a restauracím ve velkých hotelech, některé z restaurací v Borovets jsou pronajímány a mění majitele každý rok. Z tohoto důvodu se vyplatí vědět, kam byste měli jít. Mimo sjezdovky se můžete vydat například i na safari Skidoo. K dispozici je také bazén, sauna, masáže a fitness centrum (hotely Rila & Samokov). Pro milovníky kultury je velmi oblíbená návštěva kláštera Rila a Sofii je možné spojit s návštěvou opery. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Blagoevgrad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno8 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje