Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Harrachov


Harrachov - středisko zimních sportů v Krkonošském Národním parku nabízí vše, co je zapotřebí pro příjemně strávenou dovolenou na horách. Najdete tady jak dobře upravované sjezdovky, moderní lanovky a vleky a nekonečně dlouhé běžecké stopy, tak i pestrý výběr z nabídky volnočasových aktivit a après ski. Také široká nabídka sportovních aktivit pro malé i velké rovněž významně přispívá k oblíbenosti střediska. Navíc je Harrachov také dobře známý zejména díky Evropskému a Světovému poháru ve skocích na lyžích, jehož závody jsou přenášeny do celého světa. Takže také v Harrachově příznivci après ski nepřijdou zkrátka. Večer si můžete užít v několika restauracích, barech a diskotékách, například "Discoland" a "Sklářská chalupa" se skleněnou podlahou mají otevřeno dlouho do noci. Párty a zábava zde však nekončí, můžete se pobavit také sáňkováním nebo návštěvou bobové dráhy, která je dlouhá 700 metrů, má 17 zatáček a 2 nadzemní překřížení. Své dovednosti si můžete zkusit i při indoor golfu.

 

Zájezdy do Harrachov

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Harrachov


Další možnosti, jak strávit pěkný večer, je bowling nebo návštěva skokanských můstků, výlet do sklářské huti a nebo i do zdejšího minipivovaru. Zajímavá může být i návštěva několika muzeí (Muzeum lyžování s expozicí dějin lyžování a úspěchů harrachovských lyžařů, Muzeum hornictví a Muzeum skla, ve kterém jsou vystaveny skutečné skvosty sklářského umění). O skvělou zábavu se také postará nakupování ve zdejších obchodech. V Harrachově se nachází také několik desítek hotelů a penzionů, které nabízejí široké možnosti pro apres-ski vyžití - v některých jsou k dispozici i menší bazény. Při procházce po městě je možné navštívit i místní zajímavost: pivní lázně Harrachov. Město je kromě sportu především známo i sklářstvím - ručně vyráběné foukané a broušené, ale i ryté sklo. Kromě lyžování je Harrachov i skokanským centrem.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Liberec

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje