Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Ramzová


Osada Ramzová svým významem značně převyšuje svou rozlohu: je nejen základnou pro vyznavače zimních sportů, ale i jedním z důležitých výchozích bodů pro zimní turistiku - nástupištěm na hlavní hřebenovou trasu Jeseníků, vedoucí přes Šerák, Keprník, Červenou horu, Červenohorské sedlo, Malý Děd až do Žďárského potoka či Karlové Studánky. Na druhou stranu se přes Petříkov turisté dostanou k Chatě na Paprsku a dále až na vrchol Kralického Sněžníku. V lyžařském středisku Ramzová, které leží přímo u hlavní silnice mezi Jeseníkem a Hanušovicemi, lze provozovat snowtubing na gumových člunech a pro paragliding nabízejí místní kopce nádherné zážitky z neobvyklých letových terénů. Jinak u horní i dolní stanice sedačky jsou chaty, kde se můžete občerstvit nebo i ubytovat. K dispozici je však i Chata Jiřího na Šeráku (ležící v nadmořské výšce 1 351 m n.m.) s kamenným pokladem, starším více jak 110 let, zasazeným na hřebeni Hrubého Jeseníku. A také s jedinou fungující restaurací na hřebenu trasy Červenohorské sedlo - Šerák. Penzion MAX na Ramzové se pak nachází přímo v centru ski areálu BONERA Ramzová. Ve vzdálenosti 50 m od nástupní stanice lanovky jsou tak zajišťovány služby rychlojídelny. A Chata U lanové dráhy na Ramzové leží u dolní stanice lanové dráhy na Ramzové, proto lyžaři ocení pohodlný přístup na sjezdovky.

 

Zájezdy do Ramzová

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Ramzová


Nezbytnou součástí lyžařského areálu jsou stravovací služby - pro návštěvníky je také k dispozici jídelna a restaurace s barem v hlavní budově. Milovníci památek také najdou v obci pěkné ukázky lidové architektury a novogotickou kapli sv. Rocha, postavenou roku 1897. V nedalekém městečku Branná (vzdáleném 5 km) najdou návštěvníci Ramzové jedinečný goticko - renesanční hrad a zámek Kolštejn, který v posledních letech stává z ruin. Nutno jestě dodat, že Ski centrum Bonera - Ramzová se několikrát umístilo v prestižní desítce nejlépe hodnocených středisek v České republice.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Jesenik

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje