Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pejo / Péio


Nejen lyžování v Pejo, v tomto malém lázeňském středisku mezi třítisícovkami Ortlerských Alp poblíž střediska Passo Tonale, zde patří k nevšedním zážitkům. Také après-ski je v této oblasti velmi pestré a různorodé, ale rozhodně ne příliš divoké. Kromě zábavy v barech, klubech a hospůdkách se můžete také vydat do divadla nebo relaxovat ve wellness centru. Během zimní sezóny se zde organizuje spousta akcí pro pobavení turistů a tak se nikdy nebudete nudit. V místních restauracích můžete odpočívat při dobrém jídle plném místních specialit. K aktivnímu odpočinku vás pak budou lákat nejen kluziště, ale zejména horolezecká stěna, kterou najdete ve sportovním centru v Mezzaně. Netradiční zážitky vám také nabízí jízda psím spřežením nebo projížďka zimní krajinou na koni. Přímo v Pejo můžete zavítat do místních lázní - lázeňský komplex se nachází přímo pod sjezdovkami. Právě zde pak můžete využít i dvě ledové plochy na bruslení. Nejen Pejo, ale i malé vesničky ve Val di Sole nabízejí každý den kulturní i sportovní zábavu. Můžete si užívat nejen na svazích, ale zkusit můžete i lyžařské horolezectví, nordic walking, sněžnice, bruslení, jízdu na koni či psí spřežení. V termálním centru můžete využít bazén, posilovnu, masáže a také i některou z léčivých kúr.

 

Zájezdy do Pejo / Péio

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pejo / Péio


V přilehlé obci Cogolo najdete malé náměstí s obchůdky, poštu, supermarket a také i několik restaurací a pizzerií. V Celledizzo přímo u hlavní silnice je pak menší supermarket, čerpací stanice a bar. Za návštěvu stojí i místní kostel sv. Fabiána a sv. Šebestiána ze 16.století. Velká a moderní samoobslužná restaurace se pak nachází na mezistanici Tarlenta a malá a jednoduchá chata Doss dei Cembri s krbem je známá svým vynikajícím a silným bombardinem. Termální a primárně léčebné lázně Terme di Pejo nabízí malý bazén, masážní proudy, saunu, bio saunu, turecké lázně, fitness, procedury a kosmetiku. Středisko Pejo Fonti je tak již od roku 1650 známé svými lázněmi s minerálními prameny, přesněji řečeno třemi vyvěrajícími termálními prameny - la Fonte Alpina, l’Antica Fonte a la Nuova Fonte. Tato minerální voda se dá v Itálii také koupit jako balená a to pod názvem: Acqua minerale naturale Pejo Fonte a Alpina Frizzante. Velmi oblíbený je zde i moderní hotel Alpin Wellness Hotel Kristiania, který nabízí svým hostům veškeré zázemí pro relaxační dovolenou a exluzivní pohodu.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje