Obereggen - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Lyžařská oblast Val di Fiemme - Obereggen, která vznikla integrací střediska Val di Fiemme v Trentinu a Obereggen v Alto Adige, je nejnavštěvovanějším střediskem českými lyžaři v Itálii. Jeho výhodami jsou značná pestrost lyžařských terénů a v neposlední řadě většinou nadstandardní ubytování za až nestandardně nízké ceny v poměru ke kvalitě. Zřejmě i proto tu zdaleka nebývá liduprázdno.
Lyžařské středisko Obereggen (oblast Val di Fiemme) se nachází ve vzdálenosti 705 km od Prahy a 860 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Obereggen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Obereggen

Perfektně upravené sjezdovky, sníh a spousta nádherných akcí, tak to je lyžařské středisko Obereggen, které spolu s Pampeago a Predazzo tvoří jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Jižním Tyrolsku. Tento nádherný pohled, pozitivní après ski a jen 20 minut jízdy od Bolzana, to je sympatický Obereggen. Již více než 40 let se snaží tento areál uspokojovat potřeby všech milovníků zimních sportů, k úspěchu zcela jistě přispělo i Ski Centrum Latemar, které se stalo jedním z nejznámějších středisek v Alpách. 

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Obereggen nabízí lyžařům celkem 48 km skvěle upravovaných sjezdovek. Začátečníci, nezkušení lyžaři a všichni ti, kteří si chtějí vychutnat v klidu každý oblouk na lyžích ocení sjezdy na Bellamonte/Alpe Lusia. Pro zkušené lyžaře je zase vyhrazeno hned několik možností, mezi nimi i náročné sjezdovky, jako například Piavac. Tady dokonce trénuje i italské národní družstvo. Snowboardisté zase s radosti zavítají do snowparků na Alpe Lusia, Passo Rolle nebo do lyžařského centra Latemar. Zdejší překážky a u-rampa zaručují parádní zábavu. Slušné se ve středisku najdou i terény s hlubokým sněhem, například na Jochgrimmu nebo na Alpe Cermis. Věřte, že v tomto "zimním ráji" je opravdu z čeho vybírat!

Náročnost sjezdovek

Obereggen nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. Oblast Val di Fiemme - Obereggen celkem nabízí 95 sjezdových tratí o celkové délce 106 km, na které vás přepraví 7 kabinkových sedaček, 28 sedaček a 10 vleků. Obereggen nabízí 37 km lehkých sjezdovek, 52 km středních sjezdovek a 17 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje