Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Krvavec


Slovinci jsou obzvláště hrdí na lyžařské středisko Krvavec. Je také bezpochyby jedním z nejlepších lyžařských resortů v zemi. V posledních několika letech se do areálu také vynaložily velké investice, jak do velkého polygonu lyžařského střediska, stejně jako do jeho centra, které nabízí i další zajímavé věci, kromě lyžování. Vzhledem k tomu, že Krvavec se stává většinou "víkendovým cílem", širší nabídku apres ski najdete až ve 29 km vzdáleném hlavním městě Slovinska - Lublaně, která je známá pro svůj aktivní noční život. Jednu z nejžhavějších nocí tak můžete zažít například v "Globe klubu", který se nachází přímo na střeše v centru Lublaně. Takže pokud hledáte velkou párty, to je to místo, kam jít. Přesto se v samotném lyžařském areálu Krvavec pravidelně koná několik akcí, velmi oblíbenou se zde stala tzv. "Snow Party", která je zde organizována přímo v centru lyžařského střediska. Dobrá hudba, lahodné nápoje a potraviny, to jsou prvky, které udržují akci až do bílého rána. V blízkosti lyžařského areálu se rovněž nachází 5 restaurací a 4 bary snack, zatímco ve vesnicích pod lyžařským střediskem se nacházejí různé taverny, penziony, restaurace a bary, ve kterých můžete najít vynikající gastronomickou nabídku. Ceny resortu jsou mírné a ne příliš vysoké, zejména ve srovnání s rakouskými a italskými středisky.

 

Zájezdy do Krvavec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Krvavec


Také nabídka jídel je poměrně zajímavá, na rozdíl od rychlého občerstvení zde můžete ochutnat celou řadu místních specialit, jako jsou různé druhy dušených pokrmů a polévek. Například Jota (nakládané zelí a fazolová polévka). Také nezapomeňte ochutnat zdejší vynikající borůvkový likér, který je zde podáván ve speciálních zásobnících, pokud jste ve velké společnosti. Dobrou zábavu můžete zažít i v hotelu Plaza a dobře si zatancujete především v "Brunarica Soncek", která se nachází hned vedle lyžařského areálu pro začátečníky. V nabídce apres ski však nechybí sáňkování stezka dlouhá 300 m, panoramatický let vrtulníkem či zábavné programy přímo na sjezdovkách. Mezi aktivity a služby mimo sjezdovky patří jacuzzi, fitness centrum a solárium. K dispozici je i noční klub. Velmi oblíbená je v lyžařském středisku jumbo houpačka, která je vyhrazena pouze pro ty nejodvážnější. Krvavec je určitě skvělou volbou pro všechny typy lyžařů a perfektní místo jak pro velké lyžování, tak i skvělou zábavu. Ještě připomínáme, že Krvavec je ve Slovinsku nejvíce známý jako nejslunečnější lyžařské středisko.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kranj

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje