Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Wagrain


Ve Wagrainu je après ski rozhodně známým pojmem. Pro každého se zde něco najde, ať už tradiční dovádění v horských chatkách, veselé párty nebo pohodové popíjení lahodných koktejlů - rozhodně je z čeho vybírat. Mnohé restaurace lákají své návštěvníky na regionální speciality, o pestrost se také postará vodní svět Amadé nebo-li "Rákosníčkův ráj", mimo jiné s trubicovou klouzačkou, saunou, vířivkou a zábavným bazénem. I jinak jsou však dveře k nespoutaným možnostem volného času otevřeny dokořán - od jízdy koňským spřežením, až po procházku na sněžnicích nebo sáňkování. A to dokonce i v noci, na osvětlené dráze. Navíc vám jsou ve Wagrainu také k dispozici dvě curlingové dráhy, tenisová hala, 20 km stezek pro zimní turistiku a nechybí ani lezecká stěna.

 

Zájezdy do Wagrain

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Wagrain


Ve Wagrainských horských chatách pak naleznete nejenom příjemnou relaxaci u vychutnávání si místních specialit, ale také i typickou rakouskou útulnou atmosféru. Nejen místní obyvatelé, ale i turisti zcela jistě ocení bar Almmonte, který nabízí možnost zábavy a divokých oslav od 16:00 do 02:00 hodin - sedm dní v týdnu. V restauraci Kühberg Alm vás pak ať už u venkovního baru nebo přímo v restauraci zahřeje na tu správnou teplotu zdejší DJ. A to každé úterý a čtvrtek od 16.00 hodin. Nechybí zde však ani živá vystoupení. Prostě perfektní konec krásného dne na lyžích. Vřele vás přivítá i Gipfelstadl Wagrain, což je nejslunečnější a nejvyšší horská chata mezi Wagrain a Flachau. Ta vás pozve zejména k relaxaci, opalování a užívání si.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Johann

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje