Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Chamrousse


Kromě lyžování můžete v Chamrousse využít i klasické nabídky aprés-ski. Pro tuto lyžařskou oblast je typický kalendář nabitý nejrůznějšími aktivitami po celý rok. Kdo má však večer chuť dát si při dobré hudbě sklenici piva, ten může zavítat do oblíbeného "L'lceberg Café" nebo "Le k-dox", který se nachází v Chamrousse 1700. Známý je především tím, že zde vystupují živé kapely. Velmi často se zde také konají malé párty a koncerty a diskotéka "La tempera" pro taneční nadšence. Také slunné terasy a kavárny vás zvou na odpolední siestu, v obchodních centrech a obchodech v Chamrousse 1650 a 1750 si zase přijdou na své milovníci nakupování. V restauracích na vás čekají typické savojské pokrmy jako "crêpes" nebo "raclette". Mimo sportovních činností jsou zde také velmi oblíbeny výlety na sněžnicích, paragliding nebo jízda na sněžném skútru. Podívat se také můžete i na závody automobilů na ledě! Zdejší delegát vám zcela jistě nabídne velmi pestrý program. Ve městě se nachází také několik kaváren, nočních barů s živou hudbou, dále kino (které promítá dvakrát denně pokaždé odlišný film) a připraveny jsou zde i speciální programy pro případ špatného počasí. Nabízeny jsou například kurzy "ledového" potápění (potápění pod zamrzlou hladinou), jízda psím spřežením, bruslení, wellness-spa, kurzy jízdy po ledě (v autě, ale i na skútru) a dokonce i výstup po zamrzlém vodopádu za pomoci horolezecké výbavy. A to vše pod odborným dohledem horského vůdce.

 

Zájezdy do Chamrousse

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Chamrousse


Perfektní zábavný program mimo sjezdovky je nabízený v Chamrousse jak pro malé, tak i větší návštěvníky. Dobrodruzi se mohou vrhnout dolů sáňkovou drahou, vedle dvou sáňkařských drah v Chamrousse 1650 a Chamrousse 1700 je tu také možnost jízdy na sáňkách z nejvyššího bodu lyžařské oblasti až do údolí a to vždy ve středu přes den a v pátek v noci. Kdo však dává přednost relaxování, může podniknout zimní pěší tůru, bruslit nebo hrát curling. Nabídka je doplňovaná různými sportovními zařízeními jako je koupaliště Centre Aquatique, zimní stadion, tenisové kurty a posilovny. Odpočinout si mohou lyžaři v Chamrousse mimojiné i v místních lázních.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Briancon

Aktualizováno 13/03/2016 03:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje