Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Santa Caterina


Dá se říci, že v malém středisku Santa Caterina panuje poněkud klidnější atmosféra, než v sousedním Bormiu. Nicméně ani zde není après ski neznámým pojmem. Útulné horské chaty, restaurace a kavárny vás zde jistě nalákají na ochutnávku místních, regionálních i národních specialit. V pokročilých večerních hodinách je zde k dispozici i diskotéka, kde můžete pokračovat v bujarých oslavách. Komu by to však nestačilo, za nočním životem se může vydat do nedalekého Bormia či Livigna. Jako doplňkové aktivity nabízí Santa Caterina tenis, bruslení a třeba i horolezectví. Milovníkům kultury lze doporučit návštěvu kina nebo muzea a milovníci přírody určitě zavítají do Štilfského Národního Parku, který vás okouzlí svou nádhernou faunou a florou.

 

Zájezdy do Santa Caterina

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Santa Caterina


Santa Caterina samotná pak nabízí přímo občerstvení i ve třech restauracích umístěných ve dvou případech v půlce kopce a v jednom případě téměř na jeho vrcholku. Oblíbené je zde obligátní Bombardino a poobědvat můžete třeba i vynikající těstoviny. Kdo by nevyzkoušel pravé Spaghetti Carbonara? Dovolujeme si říci, že po prvním soustu zjistíte, že to, co vaříme doma se ani zdaleka nepodobá tomu, co máte naservírováno před sebou. Okolí Santa Cateriny je také ideálním místem pro aktivní odpočinek. Velmi dobře značené trasy zde umožňují okusit zejména zimní turistiku. K dipozici se nabízí hned pět tras: PERCORSO DEI FIOCCHI (okružni cesta kolem Santa Cateriny, 3 km), SENTIERO DEL PARADISO (Santa Caterina - Plaghera a zpět, 16 km), SENTIERO DEI FORNI (Santa Caterina - Rifugio Forni a zpět, 20 km), SENTIERO DELLE CAPPELLETTE (Santa Caterina - Tov, 3,5 km) a SENTIERO DEL SOLE - SUNNY VALLEY (Santa Caterina - Sunny Valley, 3 km).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Santa Caterina

Aktualizováno 13/03/2016 01:19jasnojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje