Passo Role - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

V široké kotlině, v monumentálním amfiteátru pod štíty horského masivu Pale di San Martino, se rozprostírá městečko San Martino di Castrozza (1 467 m), které patří mezi nejúchvatnější destinace italských Dolomit. Lyžařské terény tvoří pláně mezi vrcholy Alpe Tognola (2 220 m) a Punta Ces (2 227 m) a dále právě průsmyk Passo Rolle (1 984 m). Dohromady pak tvoří jednu z noblesních lyžařských lokalit, která má strategickou polohu pro lyžování.
Lyžařské středisko v Passo Role (Val di Fiemme) se nachází ve vzdálenosti 722 km od Prahy a 785 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Passo Role

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Passo Role

Lyžařská oblast Passo Rolle - lyžařské středisko ve Val di Fiemme (italské Dolomity) je jedno z nejvýše položených středisek Evropy a téměř sousedí se San Martino (9 km). Má přístup k 123 jednotlivých sjezdovek, lyžování v samotném Passo Rolle zahrnuje 82 sjezdovek. V nadmořské výšce od 1 900 - 2 200 m najdete 15 km tratí, 5 sedačkových systémů a lyžařský vlek. Sněhové podmínky (přírodní, a pokud je to nutné, tak i umělé) jsou ideální od konce listopadu do konce dubna. Třísedadlová lanovka na severní straně Cavallazza vám umožní dosáhnout všech koutů této rozsáhlé oblasti, která se také pyšní velmi zajímavými sjezdovkami: Paradiso 1, která je určena především pro zkušené lyžaře a nebo Fiamme Gialle, která splní potřeby pokročilejších lyžařů. Lyžařský areál samotný se nachází v nadmořské výšce od 1 500 metrů. Sněhová pokrývka je zaručena nad 2 000 m n.m.

 

Atrakce střediska

Nejoblíbenější, ale také nejzajímavější zimní atrakcí je bezesporu lyžařská túra Sella Ronda, při které "obkroužíte" celý masiv Sella. Ideální podmínky ke sportovnímu vyžití v zimním období najdou zapálení lyžaři také ve vesničce Kolfuschg, ležící nad střediskem Corvara. Nadosah leží přírodní park Puez-Geisler/Puez-Odle nebo horské sedlo Grödner Joch/Passo Gardena. Pro milovníky přírodní krásy bude nezapomenutelné zase romantické údolí Mittagstal (pod ladinským názvem známé také jako Val Mezdi) nebo vodopády Pisciadu.

Náročnost sjezdovek

Corvara, včetně Sella Ronda, nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je 70 km lehkých sjezdovek, 53 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek, na které vás dokáže přepravit 6 sedačkových lanovek, 2 gondoly nebo 14 pom.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje