Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski St. Johann - Alpendorf


Zastavte se a užijte si v St. Johann - Alpendorf zbytek dne s dobrou náladou. Během dne vás zde budou lákat výborně upravené a selektivní sjezdovky, ale za soumraku se tato oblast změní na jednu velkou párty. Zdejší útulné restaurace, bary a hospody totiž nabízejí příjemné zastavení po vašem skvělém lyžařském dni. Noční život je zde vždy zajímavý a zábavný. A navíc v místních klidných restauracích, hospůdkách a chatách můžete okusit i krajové speciality. Oblíbeným místem setkávání pro lyže je après ski bar "Tenne", který nabízí kromě dobré zábavy a vynikajících drinků i největší hudební hity všech dob. Za návštěvu však stojí i Music - Pub Eule. Zimní sporty zde mají mnoho podob, mezi nejzajímavější patří zimní pěší turistika, sáňkování a bruslení. Užijte si tak dlouhé procházky (například podél řeky Salzach) zimní krajinou a objevte region z nových úhlů. Také běžecké lyžování je pramen mládí pro každého.

 

Zájezdy do St. Johann - Alpendorf

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski St. Johann - Alpendorf


Sankt Johann im Pongau je různorodé město s bohatým vybavením, najdete zde nejen např. kino Diesel Cinema, které promítá ty nejnovější "trháky" a nabízí pět reprezentační místností pro 800 hostů, ale na vysoké úrovni jsou i zdejší lázeňské služby. Wellness hotely nabízejí atraktivní balíčky pro jednotlivce a šité na míru vašim osobním potřebám, včetně kosmetických procedur. Rekreační oblast kolem St Johann im Pongau je ideální nejen k relaxaci, ale umožňuje i mnoho aktivit v přírodě. Pro aktivní odpočinek lze využít sáňkařské dráhy (1,5 km přírodní + 3,5 km uměle upravované a osvětlené), kluziště nebo okolní turistické trasy.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Johann

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje