Santa Christina - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Santa Christina je obec v Jižním Tyrolsku v severní Itálii, vzdálená asi 30 km východně od města Bolzano. S. Cristina je jedním z nejkrásnějších lyžařských středisek v Dolomitech a jeden z klenotů Alto Adige v srdci Val Gardena, na úpatí hory Sassolungo. V nadmořské výšce 1 428 m je tak ideálním výchozím bodem pro milovníky přírody, kteří se zde mohou těšit na mimořádnou krajinu, rozprostírající se přes údolí Val Gardena a Seiser Alm.
Lyžařské středisko Santa Christina (oblast Val Gardena) se nachází ve vzdálenosti 660 km od Prahy a 723 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Santa Christina

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Santa Christina

Santa Christina se všeobecně považuje za jedno z nejkrásnějších lyžařských středisek v Dolomitech, nacházející se na úpatí hory Sassolungo, v samém srdci Val Gardena. Atraktivní vesnice Santa Cristina se nachází na slunné straně slavné Val Gardena, mezi oblastí Selva a Ortisei. Santa Cristina a Selva jsou prakticky spojeny a tvoří největší letovisko na okruhu Sella Ronda s 175 km sjezdovek. Santa Cristina je také spojena s oblastí Dolomiti Superski, a proto je zde nabízena široká škála možností lyžování a snowboardingu. Nachází se v nadmořské výšce 1 428 m nad mořem a je nejmenší ze všech tří vesnic v údolí Val Gardena.

 

Atrakce střediska

Santa Christina je geografickým středem Val Gardeny, často rozmazlovaná slunečními paprsky, které pronikají i pohořím Langkofel. Svůj mezinárodní ohlas si získala St.Christina především díky proslulému sjezdu Saslong, který je součástí série World Cup Ski Racing. Vedle velmi moderně vybavených hotelů se ve zdejším středisku můžete i radovat z tradičních statků, které se postaraly o zachování svérázného šarmu střediska. Proto je oblíbenou destinací obzvláště u rodin s dětmi. Vesnička se může pochlubit i nejlepším napojením na lanovky Monte Pana, Ciamponoi, Col Raiser a Seceda a snad tou pomyslnou třešničkou na dortu je přímým vstup na Sella Rondu a Gardena Rondu.

Náročnost sjezdovek

Z oblasti Santa Christina existuje celkově snadno dostupný přístup na 175 km tratí (i když celá oblast se samozřejmě může pochlubit více kilometry sjezdovek). Z toho je k dispozici 52 km lehkých sjezdovek, 105 km středních sjezdovek a 18 km těžkých sjezdovek, na které vás dopraví 81 lyžařských vleků.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje