Reit im Winkl - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Reit im Winkl je malá obec (známá také jako "Sněhový magnet"), která se nachází v jihovýchodní části Bavorska, jižně od Chiemsee a jihozápadně od Ruhpolding. Bez ohledu na to, zda chcete lyžovat, vydat se na běžky nebo podniknout pěší výlet v Bavorských Alpách, právě zde se vám nabízí téměř nekonečné možnosti. Krásné sjezdovky, dobře udržované běžecké tratě a zimní trasy, které vás provedou zasněženou krajinou. Lyžařská oblast Reit im Winkl - Winklmoosalm se nachází v nadmořské výšce 1 000 - 1 900 metrů nad mořem a nabízí více než 50 km dobře udržovaných sjezdovek. Reit im Winkl je velký areál s 21 vleky (6 sedačkových lanovek a 15 vleků na povrchu), které nabízí lyžařům neuvěřitelných 1 086 metrů vertikálního klesání. V nabídce střediska se nachází 30 sjezdovek, které jsou nejvhodnější pro středně pokročilé lyžaře a snowboardisty. K dispozici je také 80 kilometrů běžeckých tratí. Pro snowboardisty je zde park s U-rampu. Více než polovina sjezdovek v Reit im Winkl jsou pravidelně zasněžovány 12 sněžnými děly.
Lyžařské středisko Reit im Winkl (oblast Alpy) se nachází ve vzdálenosti 444 km od Prahy a 499 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Reit im Winkl

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Reit im Winkl

Reit im Winkl leží nedaleko Ruhpoldingu, v kouzelném alpském údolí v jižním Bavorsku, mezi Salzburgem a Mnichovem, a to pouhých 25 km od dálnice, která spojuje tato města. Stejně jako Ruhpolding je i Reit im Winkl snadno dosažitelný automobilem a díky mezinárodním letištím v těchto dvou městech není problém ani spojení s jinými letišti po celém světě. Lyžařský areál Reit im Winkl nabízí sjezdové lyžování, běžecké lyžování (klasické i bruslení) a snowboarding, stejně jako horskou pěší turistiku a pěší turistiku. V tomto zimním období však nabízí i množství různorodých aktivit pro volný čas, jakými jsou například i túry se sněžnicemi. Všichni, kdo mají rádi přírodu a relaxaci na čerstvém vzduchu, lyžování, jízdu na snowboardu (a to i v noci za umělého osvětlení) nebo i horolezecké aktivity, naleznou v okolí vše, po čem touží. V lyžařském areálu Winklmoos si zimních radovánek užije každý, bez ohledu na svou lyžařskou zdatnost. "Steinplatte" láká lyžaře vyznávající krátké a strmé sjezdy, zatímco fanoušci lyžování v hlubokém prašanu si pak užijí na svazích Dürnbachhornu. Začátečníci a rodiny s dětmi si na své přijdou v oblasti Walmbergu. Po dni stráveném na svahu se nabízí možnost strávit večer tradičním bavorským způsobem či na představení folklórního divadla, k dispozici je ovšem též množství modernější zábavy, jako jsou diskotéky, bary a restaurace.

 

Atrakce střediska

Reit im Winkl je součástí lyžařském areálu Winklmoos, který je nejznámější horskou oblastí Německa. Spolu se sousední oblastí Kammerköhr-Steinplatte tvoří ideální areál pro zimní sporty. V Reit im Winkl si můžete vychutnat celou rozmanitou škálu zimních radovánek. Kromě lyžování a snowboardingu jsou zde také pro všechny milovníky běžek perfektně upravované lyžařské tratě, které vedou krásnou zimní horskou krajinou. Celé údolí se vám pak rozvine při pohledu z vysoko položených tratí na 1 100 m - na Winklmoosalm a Hemmersuppenalm. Běžecká trať je také připravena na běžeckém stadionu (Tiroler Strasse), dokonce i s umělým osvětlením. Dále je zde připravená jedna z nejdelších přírodních sáňkařských drah Německa (4 kilometry) na Hemmersuppenalm. Pro malé děti jsou k dispozici dětské sáňkařské dráhy. Tato malebná a velice hezká vesnička je také kuriózní i tím, že se zde kromě starého kostela nacházejí i velice úzké uličky. Užijte si zde samotu a čistý vzduch a poznávejte zimní říši divů - bez aut. To je také jeden z důvodů, proč je tato oblast atraktivní zejména pro rodiny s dětmi, během zimních měsíců je cesta do oblasti Winklmoosalm uzavřena pro veřejnou dopravu. Rodinné lyžařské středisko Winklmoosalm Reit im Winkl také "plodí" legendy. Právě v této oblasti se učila lyžovat i Rosy Mittermaier.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Reit im Winkl nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 50 km sjezdovek, na které dokáže přepravit o celkové kapacitě až 27 000 osob/hod 1 gondola, 9 sedačkových lanovek a 3 pomy. Reit im Winkl  nabízí 20 km lehkých sjezdovek, 25 km středních sjezdovek a 5 km těžkých sjezdovek.

 

Německo

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Siegsdorf

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje