Alba di Canazei - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

V samém srdci italských Dolomit, obklopená jedinečnou krásnou krajinou, se v údolí Val di Fassa, 1 517 m n. m. nachází vesnice Alba di Canazei. Toto krásné turistické letovisko města Canazei se "uhnízdilo" na úpatí Sella a Marmolada. Alba di Canazei se nachází v regionu Trentino, na břehu řeky Avisio. K lyžařské oblasti je připojena díky lanovce Ciampac. Z vesnice se můžete vydat na výlet do pohoří Sella, Costabella, Monzoni a Marmolada.
Lyžařské středisko Canazei (oblast Val di Fassa) se nachází ve vzdálenosti 683 km od Prahy a 746 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Alba di Canazei

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Alba di Canazei

Lyžařský areál Alba di Canazei - Ciampac je součástí Val di Fassa, jedinečného lyžařského regionu mezi městečky Moena a Canazei. Ačkoliv středisko nenabízí žádnou obří oblast, již od minulého století láká toto středisko v samotném centru italských Dolomit spoustu lyžařů. Dominantou je i nadále horský masív Gruppo del Sella a nejvyšší hora Dolomit - Marmolada, která dosahuje 3 343 m nadmořské výšky. Areál je také rájem pro děti, které mohou trávit svůj den ve velkém snowparku. Lyžařský areál Ciampac je propojen přímo do lyžařského areálu Buffaure (Pozza di Fassa). 

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Alba di Canazei je považováno za ráj zimních sportů a nachází se jen pár metrů od lyžařského areálu. K dispozici jsou zde jak sjezdovky Ciampac/Canazei, Giro dei Passi či Marmolada, tak sjezdovky napojené na Sella Ronda - Superski Dolomiti. Do střediska Alba di Canazei vás dopraví zdarma městský skibus, kromě sjezdovek se zde také nachází například škola lyžování, půjčovna lyží, turecké lázně nebo i banka. V srdci Alba di Canazei, uprostřed nádherné alpské krajiny Dolomit a ledovce Marmolada, také naleznete možnost nesčetných výletů a zimních radovánek. Pro rodiny doporučujeme lyžování a zábavu v několika malých skiareálech, jakými jsou např. "Kinderland" v Canazei, dětský park "Ciampedie" v Pozza di Fassa nebo "Park Bimbo Neve" v Pera.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Alba di Canazei / Ciampac-Pozza di Fassa nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka střediska zahrnující celkem 32 km sjezdovek, na které vás přepraví 1 lanovka, 1 kabinková lanovka, 7 sedačkových lanovek a 4 vleky. Alba di Canazei / Ciampac nabízí 2 km lehkých sjezdovek, 27 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje