Sauze d'Oulx - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sauze d'Oulx je jednou z obcí, které tvoří Via Lattea. Tato lyžařská oblast dále zahrnuje Sestriere, Sansicario, Cesana, Pragelato a Clavière, stejně jako francouzské Montgenèvre. Pro mnoho britských lyžařů, kteří se sem vracejí rok co rok, nepotřebuje dlouhý úvod. Je známá pro vynikající lyžování, dlouhé hodiny slunečního svitu a širokou škálu après ski zábavy. Nachází se v údolí Susa, je obklopená lesem modřínu a známá je také jako "Ibiza na sněhu".
Lyžařské středisko Sauze d'Oulx (oblast Piemont) se nachází ve vzdálenosti 1 070 km od Prahy a 1 209 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Sauze d'Oulx

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Sauze d'Oulx

V nadmořské výšce od 1 360 m do 2 823 m, přímo u francouzsko-italských hrani, se nachází rozlehlá lyžařská oblast Via Lattea. To v doslovném překladu znamená "Mléčná dráha", která celkem nabízí 400 km sjezdovek a 72 lanovek a vleků. Tím lyžování v této oblasti dosahuje přímo galaktických dimenzí! Oblast je proslulá díky mistrovství světa v lyžování a prostřednictvím zimních olympijských her, které se zde v roce 2006 konaly. Sauze d'Oulx je jednou z pěti obcí, které tvoří Mléčnou dráhu a nepotřebuje dlouhý úvod pro mnoho britských lyžařů, kteří se sem pravidelně vracejí každým rokem. Lyžařské středisko Sauze d'Oulx je známé pro své vynikající lyžování, širokou škálu après ski zábavy a především pro dlouhé hodiny slunečního svitu. Lyžařský areál nabízí vynikající bezplatný skibus, který propojuje čtyři trasy v okolí vesnice a vyveze lyžaře až do Clotes a Sportinia. Vzhledem k tomu, že je resort postaven na poměrně strmém svahu, je autobus pro mnoho hostů neocenitelným pomocníkem.

 

Atrakce střediska

Sauze d'Oulx je jedním z nejlepších italských lyžařských středisek. Nachází se na slunné, na západ orientované plošině a jeho malebné a okouzlující centrum vesničky a veselá italská neformálnost zcela jistě potěší nejednoho navštěvníka. Lyžování v Sauze d'Oulx osloví všechny lyžaře, sjezdovky jsou zde široké a poskytují vhodný terén. Většina červených sjezdovek se nachází na Sportinia. Historické středisko Sauze d'Oulx se nachází v nadmořské výšce 1 509 m nad mořem a spolu se středisky Sansicario, Cesana, Clavière, Sestrière a Montgenèvre tvoří nádherný areál sjezdovek v oblasti Via Lattei. Ta se rozléhá (i s jejím nejzápadnějším střediskem Montgenèvre) dokonce až do samé Francie. Proto ve střediscích budete profitovat z vlivů obou národností.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Sauze d'Oulx je součástí lyžařské oblasti Via Lattea, která dohromady nabízí 400 km perfektně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je tak 1 pozemní lanovka, 5 gondol, 38 sedačkových lanovek a 33 pom, které dokáží přepravit až 113 000 osob/hod.
Ski region Sestriére a Via Lattea nabízí 95 km lehkých sjezdovek, 220 km středních sjezdovek a 85 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Oulx

Aktualizováno 12/03/2016 16:49skoro jasnoskoro jasno16 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje