Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski San Martino di Castrozza


Dá se říci, že San Martino di Castrozza je téměř výhradně pobytovým střediskem, kam přes týden prakticky nikdo z okolí nedojíždí. Celé městečko je vybavené všemi praktickými obchody a službami (kromě veřejného bazénu, který je až v 11 kilometrů vzdálené Fieře) a s příjemným večerním klokotem. Z dalších aktivit však stojí za zmínku ledové plochy pro bruslení, sportovní střediska s krytými bazény, příjemná je taktéž i jízda na saních s koňským spřežením. Jsou zde výborně vybavené půjčovny lyžařského vybavení a pro obohacení vaší dovolené je tu opravdu široká nabídka après-ski. Od horských procházek, přes odpočinek v alpských salaších a horských boudách, až k večerní zábavě v některém z nočních podniků. Zatímco jedni obdivují zapadající slunce, jiní se scházejí v "Rifugio Tognola". Častým místem setkání jsou i "Enoteca da Renzo" nebo "Lo Sfizio". Dopřát si zde můžete také lahodné speciality z regionu Trentino, jako jsou sýry, vína, houbová jídla, klobásy, polenty a samozřejmě pizzy ve všech podobách a variacích. Pro ty, kteří se zajímají o sport, je k dispozici tenis, volejbal a basketbal, stejně jako fitness centrum.

 

Zájezdy do San Martino di Castrozza

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski San Martino di Castrozza


San Martino je známé pro svůj poměrně sofistikovaný noční život a někdy je popisován jako "malá" Cortina. Dobře známé jsou i návštěvy dvou zdejších diskoték - Comone a Tabia. Mezi další noční večerní aktivity patří výlety na saních tažených koni, bowling, kulečník, kino, večery s hudbou a kabaretem. Velmi oblíbený je moderní Ristobar Base Camp, který se nachází u lyžařských vleků Tognola, jen několik minut od centra města San Martino di Castrozza. V jeho nabídce najdete nejen jednoduché stravování a vydatné snídaně i v dopoledních hodinách, ale i večerní slavnosti, DJ sety a živou hudbu. Je to ideální místo pro setkání s přáteli, se kterými můžete sdílet příjemné okamžiky radosti po skvělém dni na lyžích.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje