Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Nauders


Ačkoli Nauders nemůže zcela držet krok s velkými středisky jako St. Anton, Ischgl či údolí Zillertal, přesto zde najdete spoustu možností pro váš odpočinek a zábavy po lyžování. K dispozici je také i nabídka provozování ostatních zimních sportů. Na vrcholcích střediska Nauders si mohou lyžaři odpočinout v panoramatické restauraci a horských chatách, které poskytují vskutku nádherný výhled na tyrolskou i jihotyrolskou stranu. Specialitou v Nauders je i vlastní dětská restaurace, dětský svět "The Nauderix - Kinderland" nebo přírodní sáňkařská dráha. K relaxaci po celodenním lyžování můžete navštívit krytý bazén se saunou, který se nachází na břehu jezera v Graun. V Nauders jsou i další 2 bazény v hotelech, squashové centrum, kuželkárna, fitness a samozřejmě množství barů a restaurací, které vás budou lákat nejen na horké svařené víno, ale i jiné dobroty.

 

Zájezdy do Nauders

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Nauders


Pro après-ski párty je hojně navštěvovaný Traktor bar nebo Billy's Bar, který najdete hned vedle dolní stanice lanovky Bergkastel. Pravděpodobně nejžhavější bar v Nauders - après ski bar par excellence - je Yeti bar. Ten je pro milovníky nočního života otevřen až do 03.00 hodin. Kromě relaxace a útulné atmosféry však nabízí i možnost sledovat na velké obrazovce různá sportovní videa a zajímavá fotbalová utkání, jako je mistrovství světa ve fotbale nebo mistrovství Evropy a to v nejlepší kvalitě. Velmi oblíbená je v Nauders i akce známá jako "Show in snow", která ukazuje historii lyžování od svých počátků až do dneška. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Landeck

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje