Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Avoriaz - Portes du Soleil


Lyžařské středisko Avoriaz, které vzniklo na bývalých horských pastvinách a dnes se perfektně začlenilo do zdejší krajiny, má optimální polohu na jižně orientované náhorní plošině. Toto výjimečné centrum zimních sportů, ležící mezi strmými skalními stěnami a mírnými svahy, mezi Francií a Švýcarskem, se díky architektuře, které dominuje dřevo, dokonale přizpůsobilo i svému okolí. Toto zvláštní umístění však nabízí jeho hostům ještě některé další přednosti, především dech beroucí výhled na údolí Morzine, který se z velmi moderního lyžařského střediska naskýtá. Díky své vyvýšené poloze má Avoriaz také ohromnou klimatickou výhodu v podobě stálého dostatku sněhu a slunečního svitu. Nutno ještě připomenout, že tento lyžařský areál je navíc kompletně bez automobilové dopravy, a tedy výhradně určený pro pěší, což dodatečně podtrhuje jeho útulnou atmosféru. Avoriaz je nejoblíbenějším a nejživějším místem Portes du Soleil a nemusí se, co se týče après ski, v žádném případě schovávat. Spousta zdejších horských chatek láká již ve středisku svou společenskou atmosférou a pochoutkami, jako např. "Tartiflette" či horkými nápoji. A i dlouho poté, co vleky přestanou jezdit, panuje v barech a na diskotékách v Avoriazu velmi bujará nálada. Oblíbenými místy pro milovníky nočního života je např. hospůdka "Le Choucas", "La Cabane" nebo diskotéky "Le Festival" a "La Fantastique". Poklidný večer můžete také strávit i v kině nebo v četných restauracích, kde se jistě rádi necháte rozmazlovat savojskými specialitami. Oblíbenými zde jsou Fondue nebo Raclette. Avoriaz také nabízí širokou škálu možností, od airboardingu, létání na rogalu a projížďky na skútru, až po pohodlnější aktivity, jako jsou sáňkování, bruslení nebo i projížďky v koňském spřežení.

 

Zájezdy do Avoriaz - Portes du Soleil

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Avoriaz - Portes du Soleil


Velmi oblíbený je zde i aquapark Aquariaz, s jedinečnou architekturou, 10-ti metrovou halfpipe se skluzavkou a napodobeninou divoké řeky. Ve městě však k aktivnímu odpočinku lákají i outdoorové aktivity, kterých je tu nabízeno skutečně hodně. Počínaje jízdou na kole po zasněženém povrchu, paraglidingem, potápěním na zamrzlém jezeře, jízdou psím spřežením a konče výletem helikoptérou na Mont Blanc nebo letem horkovzdušným balónem. Pro milovníky sportu a wellness je tu kromě toho kluziště, které je v provozu až do večera a Altiform Fitness Center se saunou, squashovou halou a tureckými lázněmi hammam. Opravdovým dobrodružstvím je však jízda po tříkilometrové sáňkařské dráze Le Crôt u Avoriazu, rovněž otevřená až do pozdních nočních hodin. Hosté, kteří do lyžařského střediska v srdci Portes du Soleil zavítají v lednu, se navíc mohou těšit na zvláštní akci známou jako "Festival du Film Fantastique", jenž se v Avoriazu koná již léta.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje