Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Železná Ruda - Špičák


Lyžařský areál Špičák je nejen známé horské rekreační středisko v české části Šumavy, ležící 2 km od Železné Rudy, ale je i jedním ze šumavských center pro sport a turistiku. Nutno říci, že právě turismus zde hraje velmi důležitou roli. V zimě se tak v regionu uprostřed přírodního parku Šumava scházejí zejména zastánci lyžařských a běžeckých sportů. Après-ski v Železné Rudě je vesměs klidné, ale v několika kavárnách zcela určitě i příjemné. U dolní stanice lyžařského areálu Špičák najdete několik chatek, které jsou jako dělané pro příjemné posezení po dni stráveném na lyžích a nutno dodat, že za poměrně dobré ceny. Hned v Železné Rudě najdete několik barů a diskoték, ale i kasino. Přes den se také nemusíte bavit pouze na lyžích, najdete tu například i možnosti sáňkování a zejména zimní turistiky, kde si daleko od všeho shonu na sjezdovkách můžete v klidu vychutnat nádherné lesy přírodního parku. Nejbližší bazén s wellness (Osserbad) však najdete až v německém Lamu, vzdáleném 30 km. Ideálním doplňkem pro soustředění nebo rekreaci je zde však tělocvična, která se nachází přímo ve Ski areálu Špičák.

 

Zájezdy do Železná Ruda - Špičák

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Železná Ruda - Špičák


Při nepřízni počasí budete mít také možnost využít i sportovní halu, s cvičební plochou 15 x 30 m. Osvětlená hala nabízí využítí pro všechny druhy sportovních her, jako např. basketbal, volejbal, florbal, malá kopaná, ale i aerobik nebo kondiční trénink. Pro ubytované zde platí sleva 50%. Zpříjemnit den si však můžete i návštěvou muzeí (muzeum pro výrobu piva nebo výstava motorek) a informovat se i o minulosti tohoto zajímavého střediska. Obdivovat zde pak lze i ojedinělou stavební památku - barokní kostel, postavený v 1. polovině 18. století, který je dominantou města. Ve středisku se také pravidelně odehrává večerní lyžování na osvětlené sjezdovce č.5 - na Lubáku a na vleku pod hotelem Sirotek. Útulný tříhvězdičkový hotel Špičák vám pak nabízí krásný panoramatický výhled na okolní hory a v OREA Wellness hotelu Horizont je od 08.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 16.00 hodin k dispozici wellness zařízení s krytým bazénem, vířivkou, Kneippovo jezírkem a relaxační místností. Posilovna je vám také k dispozici a to zdarma od 08.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 21.00 hodin. Za poplatek si můžete dopřát masáže, solárium a různé kosmetické aplikace.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Klatovy

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje