Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Matrei


Dá se říci, že après ski v Matrei je spíše poklidné, váš příjemný den strávený na sjezdovce můžete společensky zakončit v baru nebo v nějaké útulné hospůdce v údolí. Za zmínku přitom určitě stojí návštěva après ski baru v Hotelu Goldried nebo v baru "Fun". Velmi oblíbený je i "Tom’s Pub Bar". Oba dva bary se nacházejí přímo u dolní stanice lanovky Goldried. Samotný hotel Goldried - horský hotel ve skandinávském stylu, pak nabízí piano bar, restaurace, bary, saunu, krytý bazén, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, stolní tenis, internetový koutek (za poplatek) nebo sluneční terasu. Zábavnou tečkou za aktivním dnem může být rovněž sáňkování na sáňkářské dráze ve Virgentalu, milovníci přírody a zimní turistiky by si rozhodně neměli nechat ujít výlety na sněžnicích s průvodcem po Národním parku Vysoké Taury.

 

Zájezdy do Matrei

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Matrei


Nutnou dávku posilnění vám po dni stráveném na sjezdovkách připraví četné hostince a horské chaty, které lákají své návštěvníky na místní speciality, jako například na špekové či špenátové knedlíky. Později se můžete přesunout do baru "BB-Bar", kde na vás čekají nejen vynikající míchané koktejly, ale i skvělá hudba. Také Lienz, kam se bez problémů dostanete autem během 30-ti minut, má pro vás připraven večer plný zábavy. Après-Ski v Matrei totiž není až tak bujaré, jako je tomu ve většině rakouských střediscích.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Reutte

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje