Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Jasenská dolina


Jasenská dolina patří mezi středně významná lyžařská střediska na Slovensku. Nutno říci, že středisko však rozhodně nemůžeme srovnávat se Štrbským plesem či Donovaly. Význam Jasenské doliny je zejména regionální. Východiskem do Jasenské doliny je obec Belá - Dulice, která je však vyhledávaná návštěvníky během celého roku, tedy nejen v zimě, kdy je často navštěvovaným lyžařským střediskem, nabízející možnosti pro různé druhy turistických a sportovních aktivit. V Jasenské dolině se nacházejí nejen upravované svahy, ale i úschovna zavazadel, půjčovna lyží, prodejna sportovních potřeb, skiservis a restaurace. Zapomenout však nesmíme ani na zdejší nádhernou přírodu. Takže nejen lyžování v lyžařském středisku Jasenská dolina je skvělým relaxem pro všechny věkové kategorie.

 

Zájezdy do Jasenská dolina

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Jasenská dolina


Lyžařské středisko Jasenská dolina - Kašová nepatří mezi top ski centra Slovenska. To však neznamená, že dostupné služby nejsou té nejvyšší kvality. Zimní aktivity jsou zde připraveny jak pro děti, tak i pro dospělé. Samozřejmostí je občerstvení, které potěší duši každého unaveného lyžaře. U dolních stanic jsou k dispozici bufety, další buď v obci Belá - Dulice nebo až v Martine. A jelikož středisko funguje celoročně, služby jsou zde nabízeny během celého roku. Kromě lyžování však zde můžete vyzkoušet také bruslení na přírodní ledové vodní ploše, jízdu na koních nebo na sáňkách. Velmi oblíbené je zde i večerní lyžování. Svá vozidla můžete zaparkovat na velkokapacitním parkovišti přímo pod vleky.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Martin

Aktualizováno 13/03/2016 01:00skoro jasnoskoro jasno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje