Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Stelvio


Samozřejmě, že díky menší velikosti střediska jsou zdejší možnosti pro aprés-ski aktivity poněkud omezené. Přímo na Passo Stelvio se nachází několik hotelů, z nichž mnohé kromě restaurací a barů nabízejí i saunu a masáže. Další možnosti naleznete buď v Bormiu nebo v Trafoi. Obě městečka jsou však relativně daleko (Bormio 21 km a Trafoi 14 km) a jsou dostupná jen po docela krkolomné horské cestě, která sice nabízí uchvatné pohledy do okolí, ale bohužel i spoustu zatáček. Zahřát se a posedět však můžete v kterémkoliv z barů u hotelích na svazích. Žádné velké hudebně alkoholové akce zde však nečekejte, ale množství akcí, které se zde konají, přinášejí i podpůrné akce spojené se zábavou. Nabízí se tak možnost praktikovat sportovní a rekreační činnost, jako např. volejbal nebo fotbal. Zdejší vysokohorské prostředí je však vhodné pouze pro náročnou turistiku a skialpinismus. Již zmíněné Bormio pak nabízí všechny možnosti pro aprés-ski aktivity, včetně relaxace v lázních, nakupování, kina a noční život. V hotelech ve Stelvio však najdete příjemnou atmosféru, dobrou společnost, zábavu ve večerních hodinách a sportovní vyžití, ale také i tematické večery.

 

Zájezdy do Stelvio

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Stelvio


Průsmyk Pass Stelvio je vynikající destinací pro dovolenou s rodinou, pro děti se zde totiž pořádají organizované kurzy a lekce pro skupinové lyžaře - jedná se o druh táboření na sněhu, kde mohou mladí lyžaři strávit nějaký čas se svými vrstevníky. Většina hotelů se nachází v nadmořské výšce 2 700 m, velmi oblíbeným je např. i Hotel Pirovano. Ten je snadno rozpoznatelný podle své působivé a pozoruhodné architektonické linie. Zde si mohou návštěvníci vychutnat velký krytý bazén s vyhřívanou vodou, wellness centrum s kompletní hydromasážní vanou, čítárnu, hernu, plně vybavenou posilovnu, mini-klub servis, solárium a mnohem více ... Po večeři nabízí hotel každý večer zábavu ve vinárně, kde se mohou vaše chutě potěšit degustací prestižních vín a likérů a každý týden se zde koná diskotéka pro všechny, kteří chtějí tancovat až do ranních hodin.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Santa Caterina

Aktualizováno 13/03/2016 01:19jasnojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje