Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Großarl Tal


Ať už to bude na hoře na vrcholu jedné z osmi chat, které se nacházejí přímo u svahů nebo dole v údolí u venkovních barů, které nabízejí nejen sluneční terasy, après ski v Großarltal je vždy jedinečné a především velmi pohodlné. Mimo sjezdovek navíc touto oblastí vede 35 km upravených zimních pěších stezek, které také lákají k prozkoumání regionu pěšky. Báječnou alternativou a vskutku zvláštním zážitkem zde jsou i túry na sněžnicích za svitu měsíce. Provedou vás zde místní správci Národního parku, od kterých lze získat mnoho informací a zejména zkušeností. Túry lze objednat ve zdejším turistickém centru. A tak, jak je oblast Grossarltal v létě nazývána "Údolím salaší", zcela bez okolků by se jí v zimě dalo říkat i "Údolí skialpinismu". A to proto, že vás zde láká bezpočet vrcholů s výškou okolo 2 000 až skoro 3 000 metrů nad mořem, které se tyčí nad obcemi Grossarl a Huettschlag. K dispozici jsou skialpinistické túry rozdílných délek a stupňů obtížnosti. Pro nezkušené skialpinisty nabízejí zdejší lyžařské školy i odborný doprovod.

 

Zájezdy do Großarl Tal

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Großarl Tal


Oblast Grossartal je známa i svými ideálními podmínkami pro děti. Nejen jejich hlídaní v lyžařských školkách nebo dětském klubu "Kinderclub Kunterbunt",  ale také další zábavné aktivity jako např. jízda na saních s koňským spřežením nebo bruslení jsou zárukou toho, že se zde příjemně cítí celá rodina. Nad oblastí Grossarltal se však lze i vznášet po obloze a vychutnat si pohled z ptačí perspektivy. Startuje se ve výšce více než 1 800 metrů nad mořem a po několika krocích rozběhu se už vznášíte nad horským světem oblasti Grossarl. Na vaše přání také vloží váš profesionální tandemový pilot do vzdušného výletu i některé akrobatické kousky. Nutno zdůraznit, že žádné předchozí zkušenosti nejsou nutné! Zdejší oblast je naprosto ideální pro odpočinek s dětmi, velkým lákadlem jsou rovněž perfektní ceny za ubytování ve zdejších wellness hotelech nebo výhodných rodinných apartmánech.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje