Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Stuben am Arlberg


Stuben - nejmenší z pěti lyžařských středisek Arlberg (St. Anton, St. Christoph, Lech a Zürs) je klidná a hezká vesnice, která se pyšní tradiční rakouskou pohostinností, dobrou hodnotou za peníze a dlouhou lyžařskou sezónou. Je to oblíbené lyžařské letovisko s nádechem kvality a stylu. Après ski ve Stuben je více srdečné a přátelské a především se zaměřuje na dobré jídlo a pití. Albona - střední stanice je velmi slušné místo k zastavení se v odpoledních hodinách. 

 

Zájezdy do Stuben am Arlberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Stuben am Arlberg


Samozřejmě, že zde však existuje i celá řada slunečních teras, zastrčených kolem Stuben, které vás budou lákat k odpolední relaxaci, ale více možností nabídky après ski však najdete v mnohem větším lyžařském středisku St. Anton. Ten je určen pro ty, kteří sice pobývají v Stuben, ale chtějí-li ochutnat après ski v nejvyšší kvalitě, směřují právě sem. Zde se pak mohou zastavit například i ve slavném après ski baru Mooserwirt. V centru St. Anton se pak konají i velké après ski akce, které trvají až do pozdních nočních hodin. Vzdálenost mezi Stuben a St. Anton činí 12 km. Jednou týdně, obvykle v úterý večer, však lyžařská škola ve Stuben zde pořádá sáňkování na osvětlené dráze z Alpe Rauz, až do Stuben.  

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje