Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski St. Anton am Arlberg


V St. Antonu je après ski bez pochyby legendární. Již úderem 15.00 hod se zde zvedá nálada kosmopolitního publika a začíná dosahovat bodu varu. Na výběr je toho dost, nesčetné horské chatky, jako například "Krazy Kanguruh", "Mooserwirt" nebo "Sennhütte" vás lákají na konci sjezdovky k tomu, abyste se tu na chvíli zastavili a vychutnali si poslední sluneční paprsky - popřípadě si na povedený den na lyžích připili. Návštěvu v "Mooserwirt" - après ski s kultovním statusem, zde nesmí nikdo vynechat. Odpoledne se však zábava přesune na pěší zónu v St. Antonu, kde se nachází množství pěkných obchodů a butiků, útulných kaváren a restaurací. Ve výšce 2 100 m nad mořem vás také láká svými delikatesami i nejvýše položená restaurace v Rakousku - "Galzig Verwallstube". K pozdnímu večeru to jsou naopak různé bary, puby a diskotéky, kde to skutečně žije a které vás také jistě "zahřejí".

 

Zájezdy do St. Anton am Arlberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 


 

 

Après-ski St. Anton am Arlberg


Oblíbeným místem k zábavě a tanci je „Kandahar“, kde se o dobrou zábavu a noční život postarají mezinárodní DJ a chybět zde samozřejmě nesmí ani vynikající koktejly. Komu se chce spíše odpočívat, ten nalezne to pravé ve zdejším krytém bazénu s wellness oázou. Skutečným zážitkem je pak 4,4 km dlouhá sáňkovací dráha, která nabízí celkové převýšení 500 m. Kdo se chce kochat nádhernou přírodou, tomu se tu nabízí procházky na sněžnicích nebo projížďka po zasněžené krajině na saních tažených koňmi. Podle zájmu jsou k dispozici i jiné aktivity, zúčastnit se můžete např. sáňkování při měsíčku. Sportovní aktivity pak na vás čekají ve 2 000 m² velké multifunkční hale. V okolí sjezdovek se nachází také chatky, které lákají svou příjemnou atmosférou k odpočinku při dobrém jídle a za sportem můžete vyrazit i na místní kluziště nebo do tenisové haly. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje