Campitello - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Městečko Campitello di Fassa (1 448 m n.m.), které se nachází v provincii Trento a na úpatí horského masivu Sassolungo, se stává výchozím bodem lyžařského střediska Col Rodella - Belvedere, které tvoří součást slavného regionu „Sellaronda“, který je pravděpodobně třetí největší lyžařská oblast na světě. Právě zde tak mohou turisté zblízka obdivovat nejen úchvatné panorama a jedinečnou krajinu, ale především majestátné vrcholy Dolomitů.
Lyžařské středisko Campitello (Val di Fassa) se nachází ve vzdálenosti 682 km od Prahy a 745 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Campitello

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Campitello

Na úpatí Col Rodella a Sassolungo, se v nadmořské výšce 1 448 m nad mořem nachází vesnice Campitello di Fassa, která ztělesňuje jednu z nejkrásnějších krajin nejen v údolí, ale i v celých Alpách. Historicky je považována za první turistické horské středisko Val di Fassa. Campitello se také stává výchozím bodem pro lyžařské oblasti Col Rodella - Belvedere, které se nacházejí v blízkosti známého lyžařského regionu "Sella Ronda". Při její návštěvě se tak turisté mohou těšit na majestátné vrcholky Dolomit, úchvatné výhledy a jedinečnou krajinu.

 

Atrakce střediska

Při návštěvě Campitello se velmi vyhledávaným místem stává Col Rodella, která se stala výchozím místem pro milovníky rogala a paraglidingu. V blízkosti lanovky Col Rodella se také nachází sportovní centrum Ischia. Oblast malebného Val Duron si zase oblíbili milovníci přírody, ve kterých se zde probouzí emoce při kontaktu s panenskou přírodou. Col Rodella je samozřejmě přístupný z Campitello di Fassa a nabízí nádherný výhled na Sassolungo a Sella Towers. V krátké době se můžete dostat k průsmyku Sella, na hranici mezi Val di Fassa a Val Gardena.

Náročnost sjezdovek

Samotný lyžařský areál Col Rodella/Sella Campitello nabízí jednotlivé sjezdovky o celkové délce 17 kilometrů, na které dokáže přepravit 14 424 osob/hod 1 kabinová lanovka, 1 gondola, 5 sedačkových lanovek a 3 pomy. K dispozici je 1 km lehkých sjezdovek a 16 km středních sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje