Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Turracher Höhe


Lyžařské středisko Turracher Höhe, vklíněné do Nockberských hor, leží mezi Korutany na jihu a Štýrskem na severu. Lyžařská oblast je tím pádem součástí dvou zajímavých regionů - Nockberských hor (Korutany) a údolí Murtal (Štýrsko). Region u svých návštěvníků zaboduje nejen svou výškou (sjezdovky se nacházejí až do nadmořské výšky 2 205 m n.m.), ale především svou roztomilou přehledností a pestrou zimní nabídkou - od běžeckého lyžování počínaje a túry na lyžích, zimní turistikou, výlety na sněžnicích, bruslením a nočním sáňkováním konče. Tento zimní ráj a ohňostroj zimních nápadů se však zejména vyznačuje mnoha "malými senzacemi". Návštěvníci tak mohou čekat spoustu nápadů, které učiní lyžování ještě rozmanitější, veselejší, příjemnější a pohodlnější. Také zamrzlé jezero Turracher See nabízí v zimě mnoho možností: ledová plocha zde slouží nejen jako spojení mezi oběmi částmi lyžařské oblasti, ale jezero je zároveň kluzištěm pro bruslení a i běžeckou trasou. Celkem zde tak naleznete přes 20 km běžeckých tras, sáňkařskou dráhu pro sáňkování i v noci a blízký Národní park Nockberských hor můžete objevovat během delších túr na sněžnicích. Turistické trasy rozsáhlými borovicovými lesy také nabízí zimním turistům spoustu rozmanitosti, díky které si zkušení milovníci hor region obzvlášť cení.

 

Zájezdy do Turracher Höhe

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Turracher Höhe


Za návštěvu zcela jistě stojí i muzeum minerálií, další atrakcí je nová sáňkařská dráha na "Nocky Flitzer", která přinese veselé zážitky nejen dětem. Jedním z mnoha dobrých nápadů v Turracher Höhe je tzv. Pistenbutler, který na sjezdovce nabízí dospělým nejen sklenku prosecca a dětem různé sladkosti, ale současně každému poradí, kde se konají různé akce nebo kde dostanete výjimečné kulinářské speciality. Potřebuje-li pomoc, odveze vás do bezpečí se svým ski-doo, se kterým neustále křižuje lyžařským střediskem. Na jaře si pak můžete vybrat místo prosecca i výtečnou zmrzlinu. Nutno ještě připomenout, že lehátka na těch nejkrásnějších místech oblasti jsou pro vás zdarma a v údolní stanici Kornockbahn je možné příjemné posezení s přáteli, kde můžete nejen poslouchat hudbu, ale i sledovat filmy na velké obrazovce na stěně. Dalším místem, kde se dobře ohřejete je "Wärmflaschl", který se nachází na horní stanici lanovky Sonnenbahn.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Tamsweg

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje