Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bardonecchia


V lyžařské oblasti Bardonecchia se samozřejmě i o vybudování apres-ski infrastruktury postaraly olympijské hry, čítající nový bazén (včetně wellness centra a fitness centra), zimní stadión a tenisové haly. Ve středisku však můžete provozovat i další nelyžařské aktivity, k dispozici je například jízda na sněžných skútrech, psí spřežení, výlety na sněžnicích či snowtubing. Již podél sjezdovek se také nachází spousta barů a restaurací, v nichž s chutí můžete načerpat sílu. Po příjezdu do údolí vás zde také budou lákat různé kavárny se slunnými terasami a bary k après ski. Později večer pak uspokojí vaše chuťové buňky příjemné restaurace, s místními specialitami a dobrým vínem. Kdo chce být však aktivní i po lyžování, pro toho nabízí "Campo Smith" skvěle vybavenou posilovnu, mimo jiné i se saunou a nabídkou masáží. Kromě toho je zde také možnost návštívit krytý bazén, kluziště, tenisové kurty a nebo si zahrát basketbal či volejbal. Pestrý program svým hostům, složený z různých show a jiných akcí, nabízí Bardonecchia i v "Palazzo delle Feste". Dá se říci, že apres ski noční život je zde mnohem klidnější, než v jiných střediscích. Existuje zde i několik dobrých restaurací a barů, stejně jako tři diskotéky - opravdu hektická je zdejší oblast během víkendu, kdy sem hordy místních Italů přijíždí na víkend lyžovat.

 

Zájezdy do Bardonecchia

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bardonecchia


Areál je také velmi oblíbený u britských lyžařů, neboť ceny jsou obecně velmi rozumné a to za všechno. Proto se v mnoha hotelech a barech také domluvíte i anglicky. Jako např. v obrovské pizzérii Ristorante Bar Biovey, která nabízí čerstvě uvařené pokrmy místní kuchyně. Ve večerních hodinách můžete navštívit vinárnu Al Pik Bo nebo diskotéku lka. Pouze 30 minut jízdy se nachází i lyžařské středisko Sauze d'Oulx, které také nabízí širokou škálu nočního života. Samotný areál Bardonecchia ještě nabízí z aktivit přírodní kluziště, saunu, kino, lední hokej, jízdu na koni a nebo pěší turistiku. Turisté se také mohou těšit na krásné horské scenérie v údolí Valle Stretta k Lago Verde a na Rochemolles. A nebo i navštívit památky v Turíně.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Turin

Aktualizováno 12/03/2016 23:50většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje